קבוצת ברק פועלת משנת 1978, ומאז הפכה לחברה המובילה בישראל לפתרונות הצללה כגון פרגולות, סוככים, תריסים ועוד. מוצרי החברה הפכו לחלק בלתי נפרד מאלפי בתי אב, לצד משרדים ומבני עסקים, סחר, תעשייה, נופש וספורט.

הידע והניסיון חסרי התחליף של מומחי ברק נגזרים מעשרות שנות ייצור, פיתוח, שיווק והתקנה של מוצרים איכותיים. עם מוצרי ההצללה של ברק אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מוצר איכותי ובטיחותי, בלי ספקי משנה ובלי עלויות נלוות.

קבוצת ברק מחויבת לחדשנות טכנולוגית בכל פתרונות ההצללה היוצאים תחת ידה. בחטיבת "ברק פיתוח טכנולוגיות" החברה מפעילה מכלול של מומחי פיתוח והנדסה, על מנת שכל לקוחותיה בארץ ובחו"ל ייהנו מהמיטב שיש לתחום ההצללה להציע.

לאור חזון החברה להפוך למובילה גלובלית בתחומה, באזורים כגון ארצות הברית, אירופה ועוד – קבוצת ברק שמחה לבשר על הקמת סניף חדש בקפריסין, בעיר לרנקה. עם הקמת הסניף בחו"ל, הוזמן מספר בלתי מבוטל של עבודות לביצוע ב-120 יחידות דיור בעיר – והיד עוד נטויה. זאת מעבר לעובדה שמוצרי החברה משווקים ומותקנים מזה שנים גם בארצות נוספות, ובהן גרמניה, איטליה, ספרד ועוד.

מעבר לכך, גם תריסי סורג ביטחון של ברק הם מוצר חדשני עם דרישה גבוהה בשוק האבטחה הביתית – הן בארץ והן בחו"ל. תריסים חדשניים אלו משמשים גם כפתרון הצללה המאפשר וויסות של החדרת האור, וגם כפתרון אבטחה מעולה למניעת פריצות (המתרחשות בקלות רבה כאשר מדובר בתריס רגיל).

קבוצת ברק תמשיך להוביל את תחום פתרונות ההצללה, ואתם מוזמנים להצטרף להצלחה.

נשמח לעמוד לרשותכם.