קבוצת ברק הוותיקה ובעלת המוניטין אשר מספקת פתרונות הצללה מאז 1978, מעמידה לרשותכם את אחד משירותיה האטרקטיביים ביותר בישראל בעשור האחרון: שירות סגירת מרפסות. מדובר על פתרון איכותי ועמיד המותאם לכל תנאי מזג האוויר ומספק נראות יוקרתית ואלגנטית למרפסת.

המומחים של קבוצת ברק יסגרו עבורכם את המרפסת באמצעות זכוכית איכותית, פעולה אשר תשדרג את מראה המרפסת שלכם למרפסת מסוגננת בעלת מראה קלאסי ותאפשר לכם ליהנות מהנוף היפהפה בכל ימות השנה.

סגירת מרפסות:

דיירים רבים מתגוררים במגדלים גבוהים. המרפסת הינה חלק מהבית אשר לרוב לא מנוצל בגלל רוחות חזקות או גשמים. לפעמים המרפסת חשופה למבטי השכנים ואין פרטיות. בחברת ברק יודעים כיצד להפוך את שטח המרפסת הלא מנוצל לחלק אינטגראלי מהדירה.

מסך זיפ – ניתן לסגור את חזיתות המרפסת ע"י מסכים אנכיים מדגם זיפ חשמליים עולים ויורדים. מסכים אלו בעלי פרופילים נאים ובד "נושם"  SOLTIS צרפתי. ניתן לראות דרכם אך מרחוק לא רואים אתכם. עמידות גבוהה לרוחות עד 100 קמ"ש והגנה מגשם ורוחות בשיעור 92%.


סגירת מרפסת עם זכוכיות  – ללא מסגרת צד למראה נקי ויפה. 10 מ"מ של זכוכית מחוסמת חזקה במיוחד מלווה בנעילות נירוסטה כפולות ואפשרות למנגנון בטיחות אשר מונע מילדים קטנים לפתוח את הזכוכית. בעת קיפול הזכוכיות המרפסת חוזרת למצבה הראשוני ללא שום עמודים או תמיכות אחרות. פרופילי פוליקרבונט שקופים בין הזכוכיות למראה נקי ושקוף יותר. בנייה אחראית של מערכת הזכוכיות באמצעות מעקה מקביל שיודע לקבל את עומסי הרוחות ובשום פנים ואופן לא מבצעים התקנה על גבי המעקה של המרפסת שאינו יודע ואינו מתוכנן לשאת עומסים נוספים.

כיצד סגירת מרפסת נעשית?

קבוצת ברק מקפידה להשתמש בחומרי איכות במטרה לבנות עבור לקוחותיה מרפסת עמידה בעלת קירות שקופים אשר עומדת ברמת האיכות הנדרשת ובמבחן התוצאה של מרפסת בעלת מראה יוקרתי ואלגנטי. הצעד הראשון יהיה הגעה אל ביתכם וזאת על מנת לבצע מדידות מדויקות למטרת יצירת חלונות ומסילות ורישום של תנאי השטח הקיימים.

לאחר מכן, המומחים ירשמו מהם אותם החלקים החיוניים להרכבת המרפסת, מהן המידות המדויקות ואת צרכי הלקוח. השלב השני יהיה מורכב מתכנון מדויק של המרפסת עד אחרון הפרטים וזאת באמצעות המומחים המקצוענים של קבוצת ברק.

סגירת מרפסת – הלכה למעשה

באם הלקוח החליט שהוא מעוניין ביישום סגירת מרפסת עם זכוכיות, צוות אנשי המקצוע המיומנים של קבוצת ברק יגיעו אליו עם החלקים המדויקים וירכיבו עבורו מרפסת זכוכית בבית הפרטי, בפנטהאוס, במרפסת הדירה ועוד.

חשוב לדעת שהעבודה נמשכת מספר שעות והחומרים בהם משתמשים הם קירות שקופים מזכוכית עם מסגרות מפרופיל אלומיניום. כאן, נמקם עבורכם את החלון על מסילה ייעודית מכל צידי המרפסת ובהתאמה מלאה למבנה. כיוון שהחלונות נעים על מסילה ייעודית, פעולות הסגירה והפתיחה של החלונות תיעשנה בקלות וללא מאמץ. 

בסיום העבודה תוכלו ליהנות ממרפסת סגורה ומסוגננת בעלת קירות שקופים דרכם חודר אור טבעי. במזג אוויר חמים ונעים ניתן יהיה לפתוח את החלונות וליהנות ממשב אוויר רענן שיחדור פנימה ובמזג אוויר חורפי ניתן לסגור בקלות ובמהירות את חלונות הזכוכית. לאחר סיום עבודת סגירת המרפסת, ניתן להוסיף למרפסת תנורי חימום, מאווררים, גופי תאורה מעוצבים ופריטים נוספים באמצעותם תשדרגו את האווירה.

סגירת מרפסת באמצעות זכוכית פנורמית – היתרונות של סגירת אקווריום באמצעות זכוכית פנורמית רבים, ביניהם העובדה שמדובר על מערכת זכוכית אותה ניתן לקפל באופן מלא או להשאירה פתוחה לגמרי לחדירת אור טבעי. יתרונות נוספים הטמונים בסגירה זו הם שהזכוכית הינה מחוסמת, עמידה בפני מזג אוויר חורפי סוער, קלה לניקוי ושמערכת זאת בעלת מנגנון נעילה. בנוסף, כל לקוח יוכל לבחור את סוג הזכוכית בה הוא מעוניין, באם הכוונה היא לזכוכית שקופה, חלבית או אנטי סאן.

מעוניינים ליהנות ממרפסת מסוגננת לאורך כל ימות השנה ? תנו למומחים של ברק לעזור

ממליצים

Manfred Rauchwerger
Read More
אני רוצה להודות לקבוצת ברק על השרות המהיר והיעיל שקיבלתי היום . היום בבוקר יום שישי נתקע לי אחד החלונות שבמרפסת וצילצלתי לשרות לקוחות של החברה והשארתי הודעה על התקלה , כעבור כחצי שעה צילצלו שכבר באים לטפל בתקלה ואכן תוך כשעה התקלה תוקנה כל הכבוד על השרות המהיר.
Rotem Karmin Yohanan
Read More
עשינו אצל קבוצת ברק סוכך חשמלית סופר איכותי. נפתח ונסגר בקלות ושדרג לנו את השהייה במרפסת. השירות שלהם מעולה, הגיעו בזמן, מתקינים נחמדים ומקצועיים, הכל תקתק. תודה רבה
Hava Segev
Read More
יש לציין שהשרות מעולה מתקשרים לוודא תאריך הרכבה נותנים תאריך חודש מראש על מנת לדעת תאריך הרכבה והכל בצורה נעימה. בינתיים מקווה שימשיכו שהשרות יהיה לשביעות רצוני המלאה. יבוא דיווח בנדון.
יסמין קריב
Read More
התקינו אצלנו פרגולת אלומניום חשמלית עם 3 מנוע חשמלי עשו עבודה מעולה עמדו בזמנים. הכל עובד תקין חברה רצינית ומקצועית.
עופר פינס
Read More
רכשנו והתקינו פרגולה לפני כ6 שנים שירות היה מעולה, לפני כחצי שנה החלפנו בד לסוכך , והותקן לנו עכשיו פרגולה נאספת Open Sky עם תאורת לד. פשוט מדהים. מי הסוכן נדב, והבעלים ברק, והיה לנו מתקין מדיוק וסבלני. שווה להמתין מאוד ממליץ כלקוח חוזר. וחוזר.
Jackson Rafael
Read More
מרוצה מהביצוע, עמדו בלוח זמנים, במחיר סביר בהחלט.