Asset 1 להתכתבות בווטסאפ
ליצירת קשר לחץ כאן

מערכות הצללה, תריסים ומנועים חשמליים מאז 1978

מזה ארבעה עשורים, פתרונות ההצללה, התריסים והמנועים החשמליים של קבוצת ברק הם חלק בלתי נפרד מהנוף הישראלי. מוצריה של קבוצת ברק מהווים פריט עיצובי בולט ושימושי באלפי בתים פרטיים, בתים משותפים, מבני עסקים, מסחר, תרבות, נופש וספורט.

קבוצת ברק מובילה בישראל בפיתוח, ייצור, שיווק והתקנת פתרונות הצללה מתקדמיםסוככים מסוגים שונים, פרגולות אלומיניום, תריסי גלילה, תריסים חשמליים, תריסי אור ומנועים לתריסים חשמליים.

הקבוצה נחשבת לחוד החנית בתחום הודות לניסיון רב השנים, איכות העבודה הגבוה ותודעת השירות הגבוהה ללקוח.

קבוצת ברק - פרגולות, סוככים ועוד

קבוצת ברק מייצרת את כל מוצריה במפעל בחיפה תוך הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים ורכיבים המיובאים מהיצרנים המובילים בעולם. ניהול ותפעול ההזמנות בפיקוח ישיר של הנהלת הקבוצה, משלב הכנת המוצר ועד לשלב האחרון, התקנתו בבית הלקוח.

קבוצת ברק חרטה על דגלה את השירות ללקוח, הטיפול האישי, והאחריות למוצר גם לאחר התקנתו. החברה מנוהלת על ידי משפחה, מהנדסים בוגרי טכניון, אשר מייצרים את כל מוצרי החברה במפעל בחיפה, מפקחים על איכות העבודה, תוך הקפדה ושמירה על מקצועיות ללא פשרות. החברה אינה מעסיקה קבלני משנה, וכל נותני השירות מטעמה הם עובדי-חברה המלווים את החברה לאורך השנים.

קבוצת ברק מהווה ספק רשמי של תריסים, מנועים חשמליים ופתרונות הצללה כגון פרגולות וסוככים לגופים ממשלתיים וביניהם משרד הביטחון, משרד התיירות, חברת החשמל, משטרת ישראל ועוד.

קבוצת ברק פועלת באמצעות 4 חטיבות מקצועיות:

 • ברק סוככים
 • ברק תריסים מתקדמים
 • ברק מנועים חשמליים
 • ברק פיתוח טכנולוגיות

בחטיבות הקבוצה מועסקים כ-70 עובדים בתפקידי פיתוח, ייצור, שיווק, מכירות ומנהלה. מטה החברה ומפעל הייצור ממוקמים במבנה מודרני ורחב-ידיים במפרץ חיפה.
בנוסף, מפעילה הקבוצה מרכז תצוגה ומכירות בהרצליה פיתוח ומוצריה החדשניים משווקים בהצלחה גם בארצות אירופה וביניהן ספרד, איטליה וגרמניה.

חזון וערכי החברה  

כל אחד ממוצרי ההצללה, התריסים, המנועים החשמליים והאביזרים המשווקים ע"י קבוצת ברק, מביאים לידי ביטוי את חזון הקבוצה:

"לספק ללקוח מוצר ישראלי איכותי תוך הקפדה על שירות ברמה גבוהה"

1. חדשנות טכנולוגית

כחברה המבוססת על אנשי פיתוח והנדסה, קבוצת ברק משקיעה משאבים רבים בפיתוח טכנולוגיות ובחשיבה מחוץ למסגרת בכל הנוגע לפתרונות הצללה, תריסים ומנועים חשמליים.
גישה זו באה לידי ביטוי בכל מוצרי החברה: בפרגולות האלומיניום, בסוככים, בתריסים, במנועים חשמליים חדשניים ובמגוון מוצרים משלימים המפותחים בחטיבת פיתוח טכנולוגיות של הקבוצה. זאת, על מנת לענות באופן מיטבי לצורכי הלקוחות ולסגנון חייהם.

2. איכות ועמידות

תחום בקרת האיכות בקבוצת ברק זוכה לתשומת לב רבה, הבאה לידי ביטוי בחומרי הגלם האיכותיים המשמשים לייצור פתרונות הצללה, תריסים, מנועים חשמליים וברכיבים המיובאים מהיצרנים המובילים בעולם:

 • מנגנוני סוככים מתוצרת MBK גרמניה.
 • עוגני קיר של UPAT גרמניה.
 • בדי מרקיזה וסוככים מתוצרת PARA האיטלקית, המיוצגת בבלעדיות על ידי קבוצת ברק.
 • בדי רשת תוצרת MEHLER גרמניה.
 • הבדים ארוגים בחוטים מתוצרת BAYER גרמניה ומצופים טפלון.
 • יריעות סוככים ומרקיזות עשויות שמשונית (PVC) מסוג 40 משוריין מתוצרת קיבוץ העוגן.
 • מנועים לתריסים חשמליים מבית Motor Jolly ישראל – הטובים מסוגם בעולם.
 • מנועים לשחרור עשן ממבנים מתוצרת UCS Italy.
 • רכזות לשחרור עשן מתוצרת FerraluxRwa Germany.
 • מסכי אש ועשן מתוצרת IC International England.

איכות זו מאפשרת ללקוחות הקבוצה ליהנות ממוצרי הצללה, מתריסים וממנועים חשמליים איכותיים ועמידים לאורך שנים.

3. נוחות ובטיחות

בכל אחד מהמוצרים המפותחים ומשווקים ע"י קבוצת ברק, וביניהם תריסים, סוככים, פרגולות חשמליות ומנועים חשמליים, ניתן דגש רב לנוחות ולבטיחות הפעלתם – הן ע"י מבוגרים והן ע"י ילדים והם מותקנים באמצעות צוות טכני מקצועי רב -ניסיון.

 

4. עיצוב עדכני

בקבוצת ברק מאמינים שאיכות חיים היא חלק בלתי נפרד מסגנון החיים. לכן כל מוצרי הקבוצה, החל מהפרגולות, ועד התריסים, זוכים לעיצוב מוקפד ועדכני והופכים לפריט עיצובי התורם למראה האדריכלי של כל בית, עסק, חנות או גינה.

 

5. שירות אכפתי

קבוצת ברק היא חברה ישראלית שורשית, בעלת תו "מוצר כחול-לבן".
​הקבוצה מפעילה מערך שירות ותחזוקה יעיל, המספק ללקוחות החברה ייעוץ מקצועי ואדריכלי ומאפשר להם ליהנות מפתרונות הצללה, מתריסים וממנועים חשמליים בטיחותיים, המתאימים לצורכיהם, במחירים תחרותיים.