מנועים חשמלייים JOLLY MOTOR

לקבוצת ברק מפעל הרכבה למנועים חשמליים. מנועים אלו מיועדים להרמת תריסים או לפתיחת פרגולות חשמליות. מנועים אלו מצטיינים בשקט פעולתם ובאמינותם לאורך שנים. מפעל ההרכבה מעסיק כ 30 פועלי ייצור על שטח של 2,000 מ"ר המנועים מיועדים בעיקר לשוק המקומי אך מיוצאים גם ליוון, קפריסין, ירדן ואיטליה.

 

מנועים חשמליים לתריסים

חברת ג'ולי מוטור מייצרת מנועים חשמליים לתריסים החל משנת 1978 ונחשבת לאחת החברות המקצועיות והוותיקות בישראל.

המנועים מיוצרים בישראל במפעל
ההרכבה בחיפה ונושאים תקן כחול לבןץ מנועים אלו מצטיינים באמינותם ובפעולתם השקטה.

אנו מייצרים סוגים שונים של מנועים:

  • מנועים סטנדרטיים 20 – 185 ק"ג
  • מנועים אלקטרוניים הנעצרים במגע.
  • מנועי גיר לשומרי שבת וליציאות חירום מבתים.

ארגזי תריסים חיצוניים 

ארגזים אלו הינם פרי פיתוחנו. ארגז אלומיניום עגול ונאה המתוכנן כך שגם תריסים גבוהים יתגלגלו בארגז קטן ואסטטי יותר. ארגזים אלו מצויידים בפתחי שירות לתריס ולמנוע.
155, 205, 255, 300 מ"מ

מערכות שלט רחוק

לפתיחה נוחה וקלה, חברת ג'ולי מוטור מייצרת מערכות שלט רחוק. מערכות אלו מיוצרות באישור משרד התקשורת ומכון התקנים הישראלי.

ניתן לבחור בין מגוון סוגי שלט רחוק. דגם קטן המיועד למחזיק מפתחות או דגמים גדולים יותר המיועדים להפעלה בתוך הבית. כמו כן, ברשותנו מערכות רב ערוציות היודעות לשלוט על כל הפתחים בבית לפי אזורים או לצורך שליטה מרכזית.

מערכות בעלות טיימר אשר פותחות וסוגרות את התריסים בבית בהתאם לתיכנות קודם.

גלריית תמונות

שלט
תריס ביטחון

ממליצים

אוהד עברון
10/5/23
Read More
ביצענו סגירת אקווריום למרפסת נתקלתי בלא מעט אנשי מקצוע אך לשירות כזה לא ציפיתי …. הכל היה מתואם מרמת הפגישה הראשונה ועד לפינישים המדהימים שנעשו! עמדו בלוח זמנים ואפילו הקדימו טיפה נתנו הרגשת ביטחון לכל אורך הדרך פעם ראשונה שלא נאלצתי לפנות לחברה אפילו פעם אחת תמיד היו צעד לפניי. הצוות התקין את האקווריום בתוך יומיים במזג אוויר לא הכי אידיאלי המשפט הראשון היה אנחנו לא בלחץ עושים את זה פעם אחת כמו שצריך אהבתי לשמוע את זה מודה. בשורה תחתונה אני ממליץ בחום . תודה!
איתי שפיגל
15/3/23
Read More
לפני שנה תודה רבה לברק סוככים ובמיוחד לארנון, בצעו עבודה אצלי במרפסת ,בתנאים לא קלים בכלל ! לרותם שמתאמת ודואגת שהכל יהיה בדיוק בזמן ! עבודה ברמה הכי גבוה שיש, דיוק, מקצועיות ועבודה סופר קשה, תחת גשם שוטף, ברוחות משוגעות ! הבטיחו תאריך בעת ההזמנה ודייקו ברמה הכי גבוה, אנשי מקצוע מהרמה הכי גבוהה והכי חשוב? מה שהבטיחו קיימו בגדול. אם יש התלבטות על פרגולה (אחי עשה אצלם) או על סגירת מרפסת, או כל עבודת אלומניום לכו ולא תצטערו.
ורדה ומשה אלפנדרי
24/11/23
Read More
שלום רב, ברצוני להביע את תודתי הרבה במילה קטנה והערכה גדולה על השרות שקיבלנו מחברתכם. ראשית לגברת חגית, על תשומת הלב לכל הפרטיםהקטנים ביותר בצורה יסודית תוך הבנה לצרכינו האישיים ובליווי לארוך כל הדרך. למר נדב נציג המכירות, תודה ענקית על שירות אדיב ומושלםעל התחושה הנעימה שהעניק לנו אדם שיודע לנהל מו״מ ונותן הרגשה טובה ונעימה שאני כלקוח מקבל את המקסימום האפשרי. למר פאדי המושך בחוטים, חשמלאי בעל מקצוע משכמו ומעלה בדק ביסודיות היכן עוברים הכבלים והתקנת המפסקים עם חציבה מינימלית ומחיר סביר והגון ביותר. ןלתותחים האמיתיים, אחמד וסולימן שהגיעו השכם בבוקר והתקינו לנו את שני תריסי הסורג במקצועיות רבה בהתגברות על כל אתגר בצורה מושלמתבשמירה על סדר ונקיון. ארנון יקר, התברכת בעובדים מקצועיים ואמינים שנותנים את השרות המדויק והאמין ללקוח. ואנו כלקוחות שיצאנו בהרגשה טובה, רוצים להודות לך ומאחלים שפע של בריאות והצלחה תמיד. אין ספק שנמליץ עליכם בחום. הברוש 15 רמלה
חן
20/2/23
Read More
בוקר טוב אתמול בוצעה אצלי התקנה של חלונות נאספות ע"י חמודי. חמודי ביצע עבודה מקצועית איכותית נקייה ויסודית עם שימת דגש לפרטים הקטנים, מבקש להעביר את הערכתי הרבה לחמודי 👏👏👏 , נראה כי חמודי פועל ממקום שהלקוח יהיה מרוצה ואכן כך. תודה 🙏🙏🙏 ממתין להתקנה של הזיפים תודה חן
ד״ר מיקה קופלר
1/8/23
Read More
ארנון הי היום בשעה טובה נגמר פרויקט סגירת המרפסת שלנו, בזכותך, בזכות השרות האדיב שקיבלנו, בזכות שרות כל הצוותים שהגיעו לכאן, החל בצוותי המדידות , הקונסטרוקציה , צוות הרכבת החלונות , והצוות המקצועי והאדיב של יקיר שהרכיב את דלתות ההזזה והחלונות המפרידים ביננו לבין השכן. בזכות השרות, העבודה והמקצועיות של כולכם צוות ברק סוככים אנחנו זכינו במרפסת סגורה לשביעות רצוננו ! מקווה שנהנה ממנה בבריאות טובה! כמובן שאמליץ בחום עליכם כאנשי מקצוע אמינים ומהימנים !!! תודה רבה עו״ד דניאל קופלר ד״ר מיקה קופלר
רינת גרינברג
5/2/24
Read More
ברק סוככים מאד מרוצים. עושים גם פרגולה וגם חלונות ושזה באותה חברה זה הכי טוב. אנחנו מרוצים גם מהשירות אחרי התקנה תמיד יש עם מי לדבר.