בדירות ובתים רבים בארץ ניתן למצוא מרפסת, אזור של גינה, גג או שטח פתוח אחר המהווה חלק אינטגראלי מהבית והחצר, אשר משמש את דיירי הבית מדי יום (לפחות בימים בהם אין גשם, סופה או מזג אוויר סוער ו"בלתי ידידותי" בחוץ). באופן טבעי שואפים מרבית בעלי הדירות והבתים למקסם את שטח הבית בו ניתן להשתמש לכל אורך השנה, ואחד הפתרונות היעילים והאלגנטיים ביותר בהקשר זה הוא אחד ממגוון פתרונות ההצללה שאנו מספקים, בפרט סגירת חורף מתקפלת. להלן כמה מסוגי הפתרונות אותם ניתן לכלול תחת הקטגוריה של "סגירת חורף מתקפלת", פתרונות שכדאי לכל אחד מאיתנו להכיר:

סגירת מרפסת עם זכוכיות הזזה – דרך אלגנטית ויעילה ביותר לסגור את כל המרפסת או חלק ממנה, כמו גם חלק מהגג, אזור ביציאה מהבית לחצר וכיוצ"ב, היא באמצעות זכוכיות הזזה. אנו מספקים שירות במסגרתו אנו מבצעים סגירת מרפסת באופן מוחלט ומלא במה שנקרא "שיטת האקווריום" – זכוכיות גדולות המהוות למעשה את קירות החדר החדש שנוצר, ואוטמות את השטח החדש בצורה מושלמת בפני חדירה של מים (בדיוק כמו חדר רגיל). החדר החדש המתקבל הוא בעצם סוג של "חדר שמש" בו ניתן ליהנות מהנוף בכל ימות השנה ומהשמש הנכנסת מבעד לעננים גם לאורך מרבית ימי החורף הישראלי. סגירת מרפסת זכוכית מתבצעת באמצעות זכוכית עבה וחזקה (בעובי של 8 או 10 מ"מ) אשר עמידה לחלוטין גם בפני רוחות חזקות ושאר פגעי מזג האוויר שהחורף עשוי להביא עימו. הזכוכיות מורכבות על גבי פרופילים ומסגרות אלומיניום, ומדובר כאמור בזכוכיות הזזה – ניתן לפתוח אותן בקלות בהחלקה הצידה על גבי המסילה, וכך לקבל פתח רחב כאוות נפשנו, ואף לפתוח את החדר לחלוטין בימי חורף שמשיים במהלכם נרצה לאוורר את האזור.

וילון זכוכית למרפסת – סוג נוסף של סגירת חורף למרפסת מתקפלת בה אנו מתמחים כאן שכדאי להכיר היא זו המכונה "וילון זכוכית". גם כאן מדובר בסגירת חורף מתקפלת המורכבת מזכוכיות (ומעניקה את אותו אפקט האקווריום), אך במקרה זה מדובר בזכוכיות ללא מסגרת אלומיניום – אלו הן זכוכיות עמידות וחזקות אשר נפתחות בהחלקה שקטה על גבי מסילה, ואינן תלויות במסגרת חיצונית אשר מקבעת אותן. וילון הזכוכית מספק נוף פנורמי מושלם ומראה יוקרתי ופתוח המאפשר לאור טבעי להיכנס בכל שלב של היום. וילון זכוכית מספק גם בידוד מצוין לחום ולקור, ובכך מפחית משמעותית את כמות האנרגיה לה נזדקק על מנת לחמם או למזג את החלל הסגור החדש שנוצר. הבידוד מוריד גם את מידת הרעש הנכנס מבחוץ באופן משמעותי, וכאמור מדובר בזכוכיות עבות, חזקות ועמידות ביותר אשר יחזיקו מעמד לאורך זמן, גם מול סופות ורוחות חורפיות חזקות.

סוכך מסך זיפ – סוג נוסף של סגירת חורף מתקפלת אשר עשוי להיות רלבנטי יותר עבור המרפסת שלכם הוא סוכך מסך. ספציפית, סוכך מסך זיפ הוא דגם של סוכך מבד חזק ועמיד אשר נגלל באופן ורטיקאלי, על ידי מנוע חשמלי או באופן ידני (באמצעות מנואלה ייעודית). חשוב להבין כי סוכך מסך זיפ אינו סתם סוכך בד פשוט אשר בתוך זמן קצר יישחק, ידהה וייקרע. מדובר בבדים איכותיים ועמידים במיוחד ובסוככים המיועדים לעמוד גם בפני רוחות חזקות ביותר (עד מאה קמ"ש!).

אנחנו בקבוצת ברק נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי פיתרון ההצללה הנכון ביותר עבורכם, כולל סגירת חורף מתקפלת. לפרטים נוספים  צרו איתנו קשר ונחזור בהקדם >>