תריסי בטחון מאלומיניום

כדי להגן על בתים ודירות בפני פורצים ניתן להתקין תריסי ביטחון. תריסים אלו מקשים על הפורצים לחדור לבית ומעכבים באופן משמעותי את זמן הפריצה.

בקבוצת ברק מחלקה המתמחה בייצור והרכבה של תריסי בטחון. תריסים אלו עשויים משלבי אלומיניום ברוחב 45 מ"מ ובעל מרווחי אור גדולים בין שלב לשלב 23 מ"מ. בתוך שלבי האלומיניום מוחדרים מוטות פלדה ולצורך הגנה נוספת עוד שני מנעולים. מנעול עליון אוטומאטי ומנעול תחתון עם בריח ומפתח.

הינו שילוב של שני מוצרים:

סורג מתקפל באופן חשמלי ותריס נוף.

מעלותיו כסורג

 • פתיחה וסגירה ורטיקלית באמצעות מנוע חשמלי מתוצרת ג'ולי מוטור.
 • נעילה כפולה ע"י מערכת ג'ולי לוק אוטומטית. וע"י שלב נעילה עם מפתח המחדיר בריחים למסילות הצד.
 • פרופילים מפלדה מחזקים את השלבים לכל אורכם.
 • מנגנון נגד ניסור הסורג.
 • במצבו המקופל הוא נעלם לתוך ארגז התריס ומאפשר פתיחה מלאה. (בניגוד לסורג מתקפל הצידה אשר גם במצבו המקופל עדיין מסתיר חלק מהחלון).
 • מתאים גם לחדרי הילדים בקומות גבוהות ומגן נגד נפילה.

מעלותיו כתריס

 • פתיחה מלאה ו/או סגירה מלאה. אטימה מלאה לחדירת מים ולכניסת אור.
 • פתיחה למצב "נוף" בשיעור של כ- 30% משטח התריס, גם כששלבי התריס מוגפים.
 • פעולה שקטה ונעימה.
 • קוטר גלילה קטן במיוחד שאינו מצריך ארגז תריס גדול.
 • שלבי אלומיניום איכותי 45 מ"מ צבועים אלקטרוסטטי בצבע משובח.

לא זו בלבד שתריס הביטחון ג'וליגארד זה מתקדם לאין ערוך ממתחריו הפשוטים, ולמרות שהוא משוכלל יותר מכל מוצר אחר בתחומו, בהיותו מוצר היברידי – עלות רכישתו כמחצית מעלותם של תריס אור חשמלי רגיל יחד עם סורג מתקפל סטנדרטי.

 1. מערכת נעילה אוטומטית ג'ולי לוק:
  ג'ולי לוק הוא מנגנון נעילה אוטומטי סמוי העשוי אלומיניום ומורכב על צינור הגלילה. כשהתריס יורד ונסגר, מנגנון זה מעביר את כוחות המנוע לאורך התריס מלמעלה למטה ובכך מונע את הרמת התריס מבחוץ. כשלוחצים על מתג הרמת התריס, המנגנון משתחרר באופן אוטומטי ומאפשר את גלגול התריס ללא כל הפרעה.
 2. שלב נעילה עם מפתח:
  שלב הנעילה ממוקם על אחד השלבים התחתונים של התריס ומכיל 2 בריחי מתכת חזקים המוחדרים ידנית למסילות הצד. בריחים אלו סמויים מן העין וננעלים ע"י מפתח. ניתן גם להזמין מפתח מאסטר לכל הבית. מנגנון הנעילה יכול להיות ממוקם בכל מקום על גבי השלב, למען נוחיות מלאה בנעילה.
 3. פרופילים מפלדה המחזקים את השלבים:
  בחלק מהשלבים מוחדרים פרופילי פלדה לצורך חיזוק והגנה.
 4. מנגנון נגד ניסור התריס:
  מנגנון חיבור השלבים מוסתר בתוך מסילות הצד.

לצפיה בעלון מידע לחץ כאן

גלריית תמונות

ממליצים

אוהד עברון
10/5/23
Read More
ביצענו סגירת אקווריום למרפסת נתקלתי בלא מעט אנשי מקצוע אך לשירות כזה לא ציפיתי …. הכל היה מתואם מרמת הפגישה הראשונה ועד לפינישים המדהימים שנעשו! עמדו בלוח זמנים ואפילו הקדימו טיפה נתנו הרגשת ביטחון לכל אורך הדרך פעם ראשונה שלא נאלצתי לפנות לחברה אפילו פעם אחת תמיד היו צעד לפניי. הצוות התקין את האקווריום בתוך יומיים במזג אוויר לא הכי אידיאלי המשפט הראשון היה אנחנו לא בלחץ עושים את זה פעם אחת כמו שצריך אהבתי לשמוע את זה מודה. בשורה תחתונה אני ממליץ בחום . תודה!
איתי שפיגל
15/3/23
Read More
לפני שנה תודה רבה לברק סוככים ובמיוחד לארנון, בצעו עבודה אצלי במרפסת ,בתנאים לא קלים בכלל ! לרותם שמתאמת ודואגת שהכל יהיה בדיוק בזמן ! עבודה ברמה הכי גבוה שיש, דיוק, מקצועיות ועבודה סופר קשה, תחת גשם שוטף, ברוחות משוגעות ! הבטיחו תאריך בעת ההזמנה ודייקו ברמה הכי גבוה, אנשי מקצוע מהרמה הכי גבוהה והכי חשוב? מה שהבטיחו קיימו בגדול. אם יש התלבטות על פרגולה (אחי עשה אצלם) או על סגירת מרפסת, או כל עבודת אלומניום לכו ולא תצטערו.
ורדה ומשה אלפנדרי
24/11/23
Read More
שלום רב, ברצוני להביע את תודתי הרבה במילה קטנה והערכה גדולה על השרות שקיבלנו מחברתכם. ראשית לגברת חגית, על תשומת הלב לכל הפרטיםהקטנים ביותר בצורה יסודית תוך הבנה לצרכינו האישיים ובליווי לארוך כל הדרך. למר נדב נציג המכירות, תודה ענקית על שירות אדיב ומושלםעל התחושה הנעימה שהעניק לנו אדם שיודע לנהל מו״מ ונותן הרגשה טובה ונעימה שאני כלקוח מקבל את המקסימום האפשרי. למר פאדי המושך בחוטים, חשמלאי בעל מקצוע משכמו ומעלה בדק ביסודיות היכן עוברים הכבלים והתקנת המפסקים עם חציבה מינימלית ומחיר סביר והגון ביותר. ןלתותחים האמיתיים, אחמד וסולימן שהגיעו השכם בבוקר והתקינו לנו את שני תריסי הסורג במקצועיות רבה בהתגברות על כל אתגר בצורה מושלמתבשמירה על סדר ונקיון. ארנון יקר, התברכת בעובדים מקצועיים ואמינים שנותנים את השרות המדויק והאמין ללקוח. ואנו כלקוחות שיצאנו בהרגשה טובה, רוצים להודות לך ומאחלים שפע של בריאות והצלחה תמיד. אין ספק שנמליץ עליכם בחום. הברוש 15 רמלה
חן
20/2/23
Read More
בוקר טוב אתמול בוצעה אצלי התקנה של חלונות נאספות ע"י חמודי. חמודי ביצע עבודה מקצועית איכותית נקייה ויסודית עם שימת דגש לפרטים הקטנים, מבקש להעביר את הערכתי הרבה לחמודי 👏👏👏 , נראה כי חמודי פועל ממקום שהלקוח יהיה מרוצה ואכן כך. תודה 🙏🙏🙏 ממתין להתקנה של הזיפים תודה חן
ד״ר מיקה קופלר
1/8/23
Read More
ארנון הי היום בשעה טובה נגמר פרויקט סגירת המרפסת שלנו, בזכותך, בזכות השרות האדיב שקיבלנו, בזכות שרות כל הצוותים שהגיעו לכאן, החל בצוותי המדידות , הקונסטרוקציה , צוות הרכבת החלונות , והצוות המקצועי והאדיב של יקיר שהרכיב את דלתות ההזזה והחלונות המפרידים ביננו לבין השכן. בזכות השרות, העבודה והמקצועיות של כולכם צוות ברק סוככים אנחנו זכינו במרפסת סגורה לשביעות רצוננו ! מקווה שנהנה ממנה בבריאות טובה! כמובן שאמליץ בחום עליכם כאנשי מקצוע אמינים ומהימנים !!! תודה רבה עו״ד דניאל קופלר ד״ר מיקה קופלר
רינת גרינברג
5/2/24
Read More
ברק סוככים מאד מרוצים. עושים גם פרגולה וגם חלונות ושזה באותה חברה זה הכי טוב. אנחנו מרוצים גם מהשירות אחרי התקנה תמיד יש עם מי לדבר.