תריסי בטחון מאלומיניום

כדי להגן על בתים ודירות בפני פורצים ניתן להתקין תריסי ביטחון. תריסים אלו מקשים על הפורצים לחדור לבית ומעכבים באופן משמעותי את זמן הפריצה.

בקבוצת ברק מחלקה המתמחה בייצור והרכבה של תריסי בטחון. תריסים אלו עשויים משלבי אלומיניום ברוחב 45 מ"מ ובעל מרווחי אור גדולים בין שלב לשלב 23 מ"מ. בתוך שלבי האלומיניום מוחדרים מוטות פלדה ולצורך הגנה נוספת עוד שני מנעולים. מנעול עליון אוטומאטי ומנעול תחתון עם בריח ומפתח.

הינו שילוב של שני מוצרים:

סורג מתקפל באופן חשמלי ותריס נוף.

מעלותיו כסורג

 • פתיחה וסגירה ורטיקלית באמצעות מנוע חשמלי מתוצרת ג'ולי מוטור.
 • נעילה כפולה ע"י מערכת ג'ולי לוק אוטומטית. וע"י שלב נעילה עם מפתח המחדיר בריחים למסילות הצד.
 • פרופילים מפלדה מחזקים את השלבים לכל אורכם.
 • מנגנון נגד ניסור הסורג.
 • במצבו המקופל הוא נעלם לתוך ארגז התריס ומאפשר פתיחה מלאה. (בניגוד לסורג מתקפל הצידה אשר גם במצבו המקופל עדיין מסתיר חלק מהחלון).
 • מתאים גם לחדרי הילדים בקומות גבוהות ומגן נגד נפילה.

מעלותיו כתריס

 • פתיחה מלאה ו/או סגירה מלאה. אטימה מלאה לחדירת מים ולכניסת אור.
 • פתיחה למצב "נוף" בשיעור של כ- 30% משטח התריס, גם כששלבי התריס מוגפים.
 • פעולה שקטה ונעימה.
 • קוטר גלילה קטן במיוחד שאינו מצריך ארגז תריס גדול.
 • שלבי אלומיניום איכותי 45 מ"מ צבועים אלקטרוסטטי בצבע משובח.

לא זו בלבד שתריס הביטחון ג'וליגארד זה מתקדם לאין ערוך ממתחריו הפשוטים, ולמרות שהוא משוכלל יותר מכל מוצר אחר בתחומו, בהיותו מוצר היברידי – עלות רכישתו כמחצית מעלותם של תריס אור חשמלי רגיל יחד עם סורג מתקפל סטנדרטי.

 1. מערכת נעילה אוטומטית ג'ולי לוק:
  ג'ולי לוק הוא מנגנון נעילה אוטומטי סמוי העשוי אלומיניום ומורכב על צינור הגלילה. כשהתריס יורד ונסגר, מנגנון זה מעביר את כוחות המנוע לאורך התריס מלמעלה למטה ובכך מונע את הרמת התריס מבחוץ. כשלוחצים על מתג הרמת התריס, המנגנון משתחרר באופן אוטומטי ומאפשר את גלגול התריס ללא כל הפרעה.
 2. שלב נעילה עם מפתח:
  שלב הנעילה ממוקם על אחד השלבים התחתונים של התריס ומכיל 2 בריחי מתכת חזקים המוחדרים ידנית למסילות הצד. בריחים אלו סמויים מן העין וננעלים ע"י מפתח. ניתן גם להזמין מפתח מאסטר לכל הבית. מנגנון הנעילה יכול להיות ממוקם בכל מקום על גבי השלב, למען נוחיות מלאה בנעילה.
 3. פרופילים מפלדה המחזקים את השלבים:
  בחלק מהשלבים מוחדרים פרופילי פלדה לצורך חיזוק והגנה.
 4. מנגנון נגד ניסור התריס:
  מנגנון חיבור השלבים מוסתר בתוך מסילות הצד.

לצפיה בעלון מידע לחץ כאן

גלריית תמונות

ממליצים

Manfred Rauchwerger
Read More
אני רוצה להודות לקבוצת ברק על השרות המהיר והיעיל שקיבלתי היום . היום בבוקר יום שישי נתקע לי אחד החלונות שבמרפסת וצילצלתי לשרות לקוחות של החברה והשארתי הודעה על התקלה , כעבור כחצי שעה צילצלו שכבר באים לטפל בתקלה ואכן תוך כשעה התקלה תוקנה כל הכבוד על השרות המהיר.
Rotem Karmin Yohanan
Read More
עשינו אצל קבוצת ברק סוכך חשמלית סופר איכותי. נפתח ונסגר בקלות ושדרג לנו את השהייה במרפסת. השירות שלהם מעולה, הגיעו בזמן, מתקינים נחמדים ומקצועיים, הכל תקתק. תודה רבה
Hava Segev
Read More
יש לציין שהשרות מעולה מתקשרים לוודא תאריך הרכבה נותנים תאריך חודש מראש על מנת לדעת תאריך הרכבה והכל בצורה נעימה. בינתיים מקווה שימשיכו שהשרות יהיה לשביעות רצוני המלאה. יבוא דיווח בנדון.
יסמין קריב
Read More
התקינו אצלנו פרגולת אלומניום חשמלית עם 3 מנוע חשמלי עשו עבודה מעולה עמדו בזמנים. הכל עובד תקין חברה רצינית ומקצועית.
עופר פינס
Read More
רכשנו והתקינו פרגולה לפני כ6 שנים שירות היה מעולה, לפני כחצי שנה החלפנו בד לסוכך , והותקן לנו עכשיו פרגולה נאספת Open Sky עם תאורת לד. פשוט מדהים. מי הסוכן נדב, והבעלים ברק, והיה לנו מתקין מדיוק וסבלני. שווה להמתין מאוד ממליץ כלקוח חוזר. וחוזר.
Jackson Rafael
Read More
מרוצה מהביצוע, עמדו בלוח זמנים, במחיר סביר בהחלט.