האם רכשתם פרגולה מאלומיניום ואתם מעוניינים לסגור אותה עם קירות שקופים כדי לשבת בנוחות בכל תנאי מזג האוויר, ובעיקר בחורף?

ניתן להתקין סגירת אקווריום שקופה למרפסת כדי לשמור על טמפרטורה נעימה וליהנות ממזג האוויר הסגרירי בחוץ בלי לסבול מגשם ומקור. סגירת אקווריום שקופה מתאימה בעיקר לפרגולות אלומיניום, וזהו פתרון מצוין ומומלץ למסעדות, לבתי קפה, למלונות ולמתחמי נופש ופנאי, וכמובן לבתים פרטיים עם גינת נוי.

לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר אטרקטיבית >>

סגירת פרגולה עם סגירת אקווריום

סגירת פרגולה עם סגירת אקווריום נחשבת לפתרון המקצועי והאיכותי ביותר. יש מגוון פתרונות לסגירת מרפסות, לכן כדאי לדעת כי סגירת מרפסת זכוכית מבוססת על קירות שקופים מזכוכית. למעשה, מתקינים חלונות זכוכית עם מסגרת מפרופיל אלומיניום, חלונות הזכוכית שקופים וניתן לראות דרכם, הם גם מאפשרים חדירת אור טבעי לשטח המוצל בפרגולה.

כאשר מזג האוויר בחוץ נעים אפשר לפתוח את חלונות הזכוכית כדי לאפשר לאוויר לחדור פנימה, ואם יורד גשם או קר בחוץ, סוגרים את חלונות הזכוכית הנעים על מסילה ייעודית, בקלות וללא מאמץ. ניתן לסגור פרגולה חשמלית מכל הצדדים באמצעות תכנון נכון ומקצועי, בהתאמה מושלמת למבנה הפרגולה הקיימת ובהתאם לתנאי השטח וצורכי הלקוח.

לאחר התקנת המסילות וחלונות הזכוכית, אפשר לשדרג פרגולה סגורה עם תנורי חימום חשמליים או תנורי גז, אפשר גם להתקין גופי תאורה מעוצבים, מאוורר וציוד נוסף.

כדאי לציין שסגירת האקווריום מתאימה לא רק לפרגולות, אלא גם למרפסות בבתים פרטיים או משותפים.

סגירת אקווריום Panoramic Glass >>>

סגירת אקווריום דגם קריסטל >>>

סגירת פרגולה עם סגירת אקווריום שקופה למרפסת

האם צריך אישור לסגירת פרגולה עם סגירת אקווריום ?

בעקבות רפורמת הפרגולות כיום אין צורך לקבל היתר מוועדת התכנון והבנייה ברשות המקומית כדי להתקין פרגולה, אלא אם מתכננים פרגולה עם סגירת חורף קבועה. לכן, אם בחרתם בפתרון של סגירת אקווריום עם דלתות זכוכית, חשוב להגיש בקשה לרשות המקומית כדי לקבל היתר ולפעול כחוק, בלי לקחת סיכונים מיותרים.

אמנם, סגירת חורף של סוככים ויריעות מבד שמשונית אינה מחייבת אתכם לקבל היתר, לכן זהו פתרון זול יותר, אך כדי ליהנות מעיצוב יוקרתי ומניצול מיטבי של הפרגולה כל השנה, מומלץ לבחור בסגירת אקווריום שקופה, כל עוד מזמינים את העבודה וההתקנה מחברה מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון רב בתחום.

יש לקחת מידות מדויקות כדי לתכנן ולייצר את המסילות וחלונות הזכוכית, לכן מומלץ לבקש מנציגי החברה להגיע לבית או לעסק כדי לקחת מידות. אם מתכננים פרגולת אלומיניום חדשה, אפשר לבחור סגירת חורף למרפסת כבר בשלב ההזמנה וצוות המתקינים של החברה יתקין במיומנות את הפרגולה וחלונות הזכוכית.

עיצוב יוקרתי בהתאמה לדרישות הלקוח

סגירת פרגולה באמצעות חלונות זכוכית עם פרופיל אלומיניום נחשבת לפתרון העמיד והאיכותי ביותר מבין הפתרונות לסגירת חורף, אך לרוב זהו גם הפתרון היקר ביותר בגלל מורכבות העבודה ועלויות חומרי הגלם. ניתן לעצב את סגירת החורף בהתאם לעיצוב הפרגולה, חזית המבנה ודרישות הלקוח. סגירת אקווריום מתאימה לפרגולות אלומיניום קבועות, כך ניתן לשבת בנוחות כל השנה וליהנות מהנוף סביב.