ענף הפרגולות בישראל, הינו ענף חזק מאד, בעסקים, בבתים הפרטיים ובכל מקום בו השמש קופחת מהווה הפרגולה פתרון אידאלי להצללה וכן פתרון מעוצב ולא תמיד יקר. בכתבה הבאה נראה אילו פרגולות קיימות בישראל, מה היתרונות של כל אחת מהן, מה מחיריהן וכיצד תוודאו שהמתקין שלכם יעשה עבודה איכותית וטובה.

לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר אטרקטיבית >>

סוגי הצללות מרכזיים

החלוקה המקובלת עבור סוגי פרגולות נעשית על פי החומר המרכזי ממנו הן עשויות. יחד עם זאת, ניתן לחלק גם לפי אלו המיועדות לנוי, שאינן כוללות הצללה משמעותית ונחשבות לפחות פופולריות וזאת לעומת דגמי הצללה, שנועדו למטרה מרכזית אחת מעל כולם: צל בקיץ, הגנה מפני הגשם בחורף. חלוקה מקובלת נוספת היא של פרגולות תלויות (ללא עמודי תמיכה), היקרות יותר ואשר דורשות היתרים ממהנדס רשמי וכאלו שאינן תלויות.

סוגי הפרגולות בקבוצת ברק:


פרגולה חשמלית 

בעלת שלבים מסבסבים על צירם לוויסות כמות האור. פרגולה זו יכולה לסבסב 135 מעלות (כמעט להפוך את השלבים על צירם) אנו יכולים לשלוט בכמות האור שנכנס לבית. מערכת מרזבים סמויה ומנוע חשמלי 120 ק"ג נמצע באופן נסתר למראה אחיד ונקי. שלבים בעלי דופן כפולה הנותנים מראה אחיד ופסי תאורה אינטגרליים הניתנים להוספה. כל זאת הופכים את הפרגולה לאחת היפות בארץ.


פרגולה נאספת חשמלית

 עשוייה אלומיניום איכותי ובד PVC מתוצרת SATTLER אוסטריה. פעולה שקטה ומנגנון איכותי ועמיד לאורך שנים. בלחיצת כפתור על גבי השלט הרחוק הפרגולה מתקפלת כמו הרמוניקה לכיוון הקיר. ניתן לשלב תאורת לד אינטגראלית.


פרגולת יהלום סטטית   (קבועה) 

אשר נותן הגנה משמש ומגשם וכל זאת ללא שימוש בסנטפים רועשים. הייחודיות של פרגולה זאת הינה בסרגלי פוליגל שקופים ברוחב 8 ס"מ המוחדרים בצורה אנכית בין כל שני שלבים. הגשם שיורד אינו מרעיש והפרגולה תמיד בעלת מראה נקי. קונסטרוקצית אלומיניום נושאת את משקל הפרגולה וכל זאת ללא צורך בתחזוקה שוטפת.


מחירים ובחירת בעל מקצוע

מחירי הפרוגלה נקבעים לפי מטר מרובע, נסיים במשפט קצר על בחירת בעל מקצוע: התקנת מתקן הצללה אינה עניין פשוט, (במיוחד בדגמי אלומיניום ומתכת). התקנה חובבנית עלולה להיות מסוכנת, ואת תוצאותיה אתם עלולים לראות בתוך זמן קצר. התייעצו, בדקו, בררו, קראו, חפשו ואל תתפשרו. קנייה נעימה!ממליצים

אוהד עברון
10/5/23
Read More
ביצענו סגירת אקווריום למרפסת נתקלתי בלא מעט אנשי מקצוע אך לשירות כזה לא ציפיתי …. הכל היה מתואם מרמת הפגישה הראשונה ועד לפינישים המדהימים שנעשו! עמדו בלוח זמנים ואפילו הקדימו טיפה נתנו הרגשת ביטחון לכל אורך הדרך פעם ראשונה שלא נאלצתי לפנות לחברה אפילו פעם אחת תמיד היו צעד לפניי. הצוות התקין את האקווריום בתוך יומיים במזג אוויר לא הכי אידיאלי המשפט הראשון היה אנחנו לא בלחץ עושים את זה פעם אחת כמו שצריך אהבתי לשמוע את זה מודה. בשורה תחתונה אני ממליץ בחום . תודה!
איתי שפיגל
15/3/23
Read More
לפני שנה תודה רבה לברק סוככים ובמיוחד לארנון, בצעו עבודה אצלי במרפסת ,בתנאים לא קלים בכלל ! לרותם שמתאמת ודואגת שהכל יהיה בדיוק בזמן ! עבודה ברמה הכי גבוה שיש, דיוק, מקצועיות ועבודה סופר קשה, תחת גשם שוטף, ברוחות משוגעות ! הבטיחו תאריך בעת ההזמנה ודייקו ברמה הכי גבוה, אנשי מקצוע מהרמה הכי גבוהה והכי חשוב? מה שהבטיחו קיימו בגדול. אם יש התלבטות על פרגולה (אחי עשה אצלם) או על סגירת מרפסת, או כל עבודת אלומניום לכו ולא תצטערו.
ורדה ומשה אלפנדרי
24/11/23
Read More
שלום רב, ברצוני להביע את תודתי הרבה במילה קטנה והערכה גדולה על השרות שקיבלנו מחברתכם. ראשית לגברת חגית, על תשומת הלב לכל הפרטיםהקטנים ביותר בצורה יסודית תוך הבנה לצרכינו האישיים ובליווי לארוך כל הדרך. למר נדב נציג המכירות, תודה ענקית על שירות אדיב ומושלםעל התחושה הנעימה שהעניק לנו אדם שיודע לנהל מו״מ ונותן הרגשה טובה ונעימה שאני כלקוח מקבל את המקסימום האפשרי. למר פאדי המושך בחוטים, חשמלאי בעל מקצוע משכמו ומעלה בדק ביסודיות היכן עוברים הכבלים והתקנת המפסקים עם חציבה מינימלית ומחיר סביר והגון ביותר. ןלתותחים האמיתיים, אחמד וסולימן שהגיעו השכם בבוקר והתקינו לנו את שני תריסי הסורג במקצועיות רבה בהתגברות על כל אתגר בצורה מושלמתבשמירה על סדר ונקיון. ארנון יקר, התברכת בעובדים מקצועיים ואמינים שנותנים את השרות המדויק והאמין ללקוח. ואנו כלקוחות שיצאנו בהרגשה טובה, רוצים להודות לך ומאחלים שפע של בריאות והצלחה תמיד. אין ספק שנמליץ עליכם בחום. הברוש 15 רמלה
חן
20/2/23
Read More
בוקר טוב אתמול בוצעה אצלי התקנה של חלונות נאספות ע"י חמודי. חמודי ביצע עבודה מקצועית איכותית נקייה ויסודית עם שימת דגש לפרטים הקטנים, מבקש להעביר את הערכתי הרבה לחמודי 👏👏👏 , נראה כי חמודי פועל ממקום שהלקוח יהיה מרוצה ואכן כך. תודה 🙏🙏🙏 ממתין להתקנה של הזיפים תודה חן
ד״ר מיקה קופלר
1/8/23
Read More
ארנון הי היום בשעה טובה נגמר פרויקט סגירת המרפסת שלנו, בזכותך, בזכות השרות האדיב שקיבלנו, בזכות שרות כל הצוותים שהגיעו לכאן, החל בצוותי המדידות , הקונסטרוקציה , צוות הרכבת החלונות , והצוות המקצועי והאדיב של יקיר שהרכיב את דלתות ההזזה והחלונות המפרידים ביננו לבין השכן. בזכות השרות, העבודה והמקצועיות של כולכם צוות ברק סוככים אנחנו זכינו במרפסת סגורה לשביעות רצוננו ! מקווה שנהנה ממנה בבריאות טובה! כמובן שאמליץ בחום עליכם כאנשי מקצוע אמינים ומהימנים !!! תודה רבה עו״ד דניאל קופלר ד״ר מיקה קופלר
רינת גרינברג
5/2/24
Read More
ברק סוככים מאד מרוצים. עושים גם פרגולה וגם חלונות ושזה באותה חברה זה הכי טוב. אנחנו מרוצים גם מהשירות אחרי התקנה תמיד יש עם מי לדבר.