ענף הפרגולות בישראל, הינו ענף חזק מאד, בעסקים, בבתים הפרטיים ובכל מקום בו השמש קופחת מהווה הפרגולה פתרון אידאלי להצללה וכן פתרון מעוצב ולא תמיד יקר. בכתבה הבאה נראה אילו פרגולות קיימות בישראל, מה היתרונות של כל אחת מהן, מה מחיריהן וכיצד תוודאו שהמתקין שלכם יעשה עבודה איכותית וטובה.

לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר אטרקטיבית >>

סוגי הצללות מרכזיים

החלוקה המקובלת עבור סוגי פרגולות נעשית על פי החומר המרכזי ממנו הן עשויות. יחד עם זאת, ניתן לחלק גם לפי אלו המיועדות לנוי, שאינן כוללות הצללה משמעותית ונחשבות לפחות פופולריות וזאת לעומת דגמי הצללה, שנועדו למטרה מרכזית אחת מעל כולם: צל בקיץ, הגנה מפני הגשם בחורף. חלוקה מקובלת נוספת היא של פרגולות תלויות (ללא עמודי תמיכה), היקרות יותר ואשר דורשות היתרים ממהנדס רשמי וכאלו שאינן תלויות.

סוגי הפרגולות בקבוצת ברק:


פרגולה חשמלית 

בעלת שלבים מסבסבים על צירם לוויסות כמות האור. פרגולה זו יכולה לסבסב 135 מעלות (כמעט להפוך את השלבים על צירם) אנו יכולים לשלוט בכמות האור שנכנס לבית. מערכת מרזבים סמויה ומנוע חשמלי 120 ק"ג נמצע באופן נסתר למראה אחיד ונקי. שלבים בעלי דופן כפולה הנותנים מראה אחיד ופסי תאורה אינטגרליים הניתנים להוספה. כל זאת הופכים את הפרגולה לאחת היפות בארץ.


פרגולה נאספת חשמלית

 עשוייה אלומיניום איכותי ובד PVC מתוצרת SATTLER אוסטריה. פעולה שקטה ומנגנון איכותי ועמיד לאורך שנים. בלחיצת כפתור על גבי השלט הרחוק הפרגולה מתקפלת כמו הרמוניקה לכיוון הקיר. ניתן לשלב תאורת לד אינטגראלית.


פרגולת יהלום סטטית   (קבועה) 

אשר נותן הגנה משמש ומגשם וכל זאת ללא שימוש בסנטפים רועשים. הייחודיות של פרגולה זאת הינה בסרגלי פוליגל שקופים ברוחב 8 ס"מ המוחדרים בצורה אנכית בין כל שני שלבים. הגשם שיורד אינו מרעיש והפרגולה תמיד בעלת מראה נקי. קונסטרוקצית אלומיניום נושאת את משקל הפרגולה וכל זאת ללא צורך בתחזוקה שוטפת.


מחירים ובחירת בעל מקצוע

מחירי הפרוגלה נקבעים לפי מטר מרובע, נסיים במשפט קצר על בחירת בעל מקצוע: התקנת מתקן הצללה אינה עניין פשוט, (במיוחד בדגמי אלומיניום ומתכת). התקנה חובבנית עלולה להיות מסוכנת, ואת תוצאותיה אתם עלולים לראות בתוך זמן קצר. התייעצו, בדקו, בררו, קראו, חפשו ואל תתפשרו. קנייה נעימה!ממליצים

Manfred Rauchwerger
Read More
אני רוצה להודות לקבוצת ברק על השרות המהיר והיעיל שקיבלתי היום . היום בבוקר יום שישי נתקע לי אחד החלונות שבמרפסת וצילצלתי לשרות לקוחות של החברה והשארתי הודעה על התקלה , כעבור כחצי שעה צילצלו שכבר באים לטפל בתקלה ואכן תוך כשעה התקלה תוקנה כל הכבוד על השרות המהיר.
Rotem Karmin Yohanan
Read More
עשינו אצל קבוצת ברק סוכך חשמלית סופר איכותי. נפתח ונסגר בקלות ושדרג לנו את השהייה במרפסת. השירות שלהם מעולה, הגיעו בזמן, מתקינים נחמדים ומקצועיים, הכל תקתק. תודה רבה
Hava Segev
Read More
יש לציין שהשרות מעולה מתקשרים לוודא תאריך הרכבה נותנים תאריך חודש מראש על מנת לדעת תאריך הרכבה והכל בצורה נעימה. בינתיים מקווה שימשיכו שהשרות יהיה לשביעות רצוני המלאה. יבוא דיווח בנדון.
יסמין קריב
Read More
התקינו אצלנו פרגולת אלומניום חשמלית עם 3 מנוע חשמלי עשו עבודה מעולה עמדו בזמנים. הכל עובד תקין חברה רצינית ומקצועית.
עופר פינס
Read More
רכשנו והתקינו פרגולה לפני כ6 שנים שירות היה מעולה, לפני כחצי שנה החלפנו בד לסוכך , והותקן לנו עכשיו פרגולה נאספת Open Sky עם תאורת לד. פשוט מדהים. מי הסוכן נדב, והבעלים ברק, והיה לנו מתקין מדיוק וסבלני. שווה להמתין מאוד ממליץ כלקוח חוזר. וחוזר.
Jackson Rafael
Read More
מרוצה מהביצוע, עמדו בלוח זמנים, במחיר סביר בהחלט.