הצללה למרפסת היא חיונית מאוד במקום שזוכה לכמויות שמש חזקות כמעט לכל אורך השנה

בלי הצללה למרפסת, סביר להניח שהמרפסת תשב ריקה בחלקה הגדול של השנה, פשוט כי יהיה חם מדי כדי להנות ממנה! 

אם התחלתם לחשוב על פתרונות הצללה, קבלו חמש מהאפשרויות הטובות ביותר שתמצאו בשוק:

1. פרגולה חשמלית

פרגולה היא פיתרון הצללה קלאסי למרפסת, וכשמוסיפים לה מנוע חשמלי, היא משתדרגת והופכת למודרנית וחדשנית. פרגולות אלומיניום חשמליות בנויות משלבים המסתובבים על צירם, וכך מאפשרים פתיחה וסגירה של הפרגולה באמצעות מתג או שלט אלחוטי. הפתיחה החשמלית הזו מאפשרת לנו לשלוט באופן מדויק על אופן ההצללה וכמות האור החודרת פנימה. פרגולה חשמלית למרפסת מהווה פתרון הצללה למרפסת לצד פרטיות מושלמת!

פתרונות הצללה למרפסת - פרגולה מתכווננת חשמלית

2. סוכך זרועות חשמלי למרפסת

אחת האופציות הטובות והנפוצות ביותר להצללה למרפסת היא סוכך זרועות חשמלי. הפופולריות של הסוכך הזה נובעת מהיותו פשוט ויעיל. סוכך זרועות חשמלי הוא סוכך המורכב מזרועות אלומיניום, מכוסה בבד וכולל מנגנון גלילה חשמלי, כך שניתן לשלוט על כמות אור וההצללה לפי הצרכים שלכם. המנוע החשמלי מייעל את הפעולה, ומאפשר לכם לפתוח ולקפל את הסוכך בקלות, באמצעות מתג או שלט רחוק. שימו לב שסוכך זה אינו מתאים לחורף, שכן רוח חזקה יכולה לפגום בסוכך. לכן, בעונת החורף יש לשמור על הסוכך מקופל. 

3. פרגולה תלויה

פרגולות תלויות הן עוד פתרון הצללה למרפסת, פתרון חדשני ומוצלח מאוד. בניגוד לפרגולה הנתמכת על ידי עמודים, פרגולה למרפסת תלויה זקוקה אך ורק להישענות על קיר אחד, ולכן היא מושלמת למרפסות ומאפשרת פתרון הצללה אלגנטי, שלא תופס מקום ועושה עבודה מצוינת. אם בחרתם בפרגולה תלויה, כדאי לוודא שהיא עשויה מאלומיניום איכותי שילווה אתכם שנים ארוכות. גם לפרגולה התלויה ניתן להוסיף מנגנון חשמלי, כך שתוכלו לשלוט על כמות האור בקלות.

4. סגירת אקווריום

מי שמחפש פרטיות מלאה וכן הגנה מושלמת מפני כל תנאי מזג האוויר צריך לשקול סגירת מרפסת זכוכית (אקווריום). פתרון הצללה למרפסת זה מאפשר לכם לסגור את המרפסת מכל צדדיה, ולא רק מלמעלה. כך, תוכלו להנות מהמרפסת בכל ימות השנה, גם כשבחוץ משתוללת סערה, וכן לזכות לפרטיות מלאה. סגירת אקווריום מורכבת מזכוכית נאספת ובטיחותית המורכבת על מסגרת אלומיניום, כך שתוכלו להנות גם מהנוף הנשקף מהמרפסת מבלי להתחשב בתנאי מזג האוויר.

5. סוכך מרקיזה

סוכך מרקיזה הוא עוד פתרון הצללה למרפסת, שנחשב פופולרי מאוד. סוכך זה – בניגוד לסוכך זרועות – מתאים לכל עונות השנה, אפילו לחורף, שכן סוכך מרקיזה מורכב מיריעת פלסטיק אטומה לגשם ועמידה לרוחות. מדובר על סוכך מתקפל בצורת רבע כדור, וגם אותו ניתן לשדרג לסוכך חשמלי באמצעות התקנת מנוע. לחילופין, ניתן להסתפק באמצעים ידניים של גלגול המרקיזה למעלה.

היכנסו להצעת מחיר עבור פתרונות הצללה למרפסת >>