פרגולות הן פריט שהוא כמעט הכרחי בקיץ הישראלי ונמצא אותו כמעט בכל חצר, במרפסות ובבתי עסק

השאלות שנשאלות פעמים רבות הן כיצד נקבע מחיר פרגולה וכמה עולה פרגולה להתקנה?

מהם הפרמטרים שקובעים את מחירי ההתקנה?

אנחנו בקבוצת ברק נענה לכם על השאלות הללו בצורה מקיפה ולהלן.

כיצד נקבע מחיר פרגולה?

מחיר פרגולה נע על קשת רחבה של מחירים בהתאם לפרמטרים שונים. באופן טבעי, פרגולות גדולות מחומר איכותי ועמיד עם גימור מדויק ואחריות לשנים רבות יעלו יותר מפרגולות מחומר זול וללא אחריות. כדי להבין טוב יותר ממה מורכב מחיר פרגולות, כדאי להכיר את הפרמטרים הבאים:

סוגי הפרגולות

לרוב פרגולות מתחלקות לשתיים – פרגולת עץ ופרגולת אלומיניום. מחיר פרגולות עץ תלוי בסוג העץ – כך, עץ אלון הוא בדרך כלל זול וזמין יותר לבניה, בעוד עץ גושני הוא עץ מעט יקר יותר אך מספק מראה טבעי וכפרי. 

הסוג השני הוא אלומיניום. פרגולות מאלומיניום הן לרוב בטווח מחירים גבוה יותר, שכן מדובר על חומר עמיד מאוד, שלא דורש תחזוקה כמעט ובכלל ויישאר אתכם שנים רבות בכל תנאי מזג האוויר הישראלי. 

מעבר לעץ ואלומיניום, ישנן פרגולות מחומרים נוספים כמו פלסטיק או ברזל, אך הן נפוצות פחות. לבסוף, קיימות פרגולות המגיעות "מוכנות מראש" ולא דורשות התקנה. פרגולות כאלו יהיו הזולות ביותר, אך הן בסיסיות מאוד, לא איכותיות והמראה שלהן זול, ולכן הן מתאימות בעיקר לאזורים כמו מחסנים או חניות.

לקבלת הצעת מחיר >>

גודל פרגולה למטר רבוע

באופן טבעי, ככל שהפרגולה גדולה יותר, כך נעשה שימוש ביותר חומר וכך גם המחיר שלו גבוה יותר. סוכך קטן ופשוט למרפסת יעלה פחות מסוכך גדול ומפואר לגינה.

פרגולות חשמליות

אם אתם מעוניינים בפרגולה ממונעת, כזאת שאפשר לפתוח ולסגור באמצעות מתג או שלט רחוק ולשלוט באופן מדויק בכמות חדירת האור, כדאי לדעת שמחירה גבוה משמעותית מהאפשרות המקובעת. הסיבה היא ברורה – הרכיבים החשמליים מייקרים את העבודה, כך כמובן לפרגולה חשמלית יש המון יתרונות הנוגעים לנוחות ולמודרניות הבית.

התקנה של פרגולה עם חברה בעלת ניסיון

דבר נוסף המשפיע על מחיר פרגולה הוא ההתקנה.

כמו בכל דבר, כשבוחרים בחברה מקצועית עם ניסיון רב-שנים המעניקה אחריות לשנים רבות, משלמים יותר מאשר לחברה חדשה וחסרת ניסיון. ההתקנה משפיעה גם על בטיחות הפרגולה וגם על איכותה – התקנה איכותית עם חיבור מדויק ונכון של הברגים תשפר משמעותית את עמידות הפרגולה, בעיקר במזג אוויר חורפי. 

קבוצת ברק משווקת ומתקינה פרגולות עוד משנת 1978. מחיר פרגולה של קבוצת ברק מושפע ישירות מצרכי הלקוח, ובהתאמה מדויקת ופרטנית לנתוני ביתו ולסגנון העיצובי בו הוא מעוניין. קבוצת ברק מעניקה איכות ללא פשרות של מוצרים, אחריות לשנים רבות ושירות מהיר, אמין ואיכותי.