בחירת ריהוט גן לאירועים בשילוב פרגולות

פרגולת אלומיניום

צור קשררכישה או השכרה של ריהוט גן לאירועים יכולה לשדרג באופן מיידי עיצוב של כל אירוע. באמצעות ריהוט גן אנחנו יוצרים עבור האורחים שלנו פינת ישיבה מושלמת שמאפשרת להם להנות משיחה אינטימית גם בתוך אירוע גדול ומלא באנשים, לשבת ולהירגע בשקט לכמה דקות או להתיישב ולהכיר אנשים חדשים במתחם ישיבה קטן ומצומצם, מבלי לצעוק מעבר לרחבת הריקודים. היום אפשר למצוא ריהוט גן לאירועים שלא נופל מריהוט מעוצב לבית, צבעוני, איכותי, מחומרים עמידים לאורך זמן ובעיקר – נוח ונעים לישיבה ולאירוח.
 

סגנונות ריהוט גן

כאשר אנחנו בוחרים ריהוט גן לאירועים אנחנו צריכים להתחשב גם בעיצוב האירוע הכולל. בדרך כלל נבחרים צבעים מסויימים או סגנון מסוים לאירוע – למשל אירוע רומנטי שמתאפיין בשילובי פרחים, עלי ורדים וצבעים רכים ונעימים או אירוע פרוע ונונשלנטי עם צבעים חזקים ותחושה של מסיבה פרועה. כך או כך, אנחנו יכולים להתאים ריהוט גן לאירועים לפי הסגנון שלהם בקלות. היום אפשר למצוא פינות ישיבה עם מראה רומנטי בצבעים בהירים ורכים או מעץ משופשף במראה עתיק, או לשלב פופים שנותנים את אותה הרגשה נונשלנטית לאירוע. את ריהוט הגן ניתן למקם תחת פרגולות מעוצבות ומרשימות, אשר מקנות פתרונות הצללה באם מדובר באירוע יום.
 

סידור הריהוט במתחם האירוע

לאחר שרכשנו ריהוט גן לאירועים אנחנו יכולים להתחיל לחשוב על סידור הריהוט בתוך חלל האירוע. בדרך כלל כאשר מדובר בחלל אירוע גדול נוכל לשלב כמה פינות של ריהוט גן וליצור מתחמי ישיבה קטנים ואינטימיים בפינות שונות בתוך החלל. אם מדובר באירוע בחלל קטן, נוכל להציג את ריהוט הגן בצדדי החדר או הגן וכך לאפשר תנועה של אורחים במרכז החלל וישיבה נוחה מסביב. לאחר שמיקמנו את ריהוט הגן, נוכל להוסיף אביזרים כמו כריות, נרות וסידורי פרחים שיתנו תחושה מיוחדת לעיצוב.
 

בחירת ספק לריהוט גן

בין אם מדובר בקניית ריהוט גן לאירועים או בריהוט לגינת הבית שלנו, חשוב מאד שנבחר בספק אמין ומקצועי. היום ישנן חברות רבות שמציעות ריהוט גן לאירועים ולכל דרישה אחרת אבל עלינו לוודא שהספק שאנחנו בוחרים הוא מישהו שבוחר את הסחורה שלו מתוך מחשבה על איכות ועמידות, ייצוגיות ואסתטיקה. בנוסף, חשוב לוודא שהספק יכול לספק לנו את הריהוט שבחרנו בזמן כדי שנוכל להציבו באירוע מספיק זמן לפני.
 

ריהוט גן לאירועים – במחירים שפויים

לפני שאנחנו רוכשים ריהוט גן לאירועים במחיר מלא, כדאי תמיד לבדוק האם יש ספקים או חנויות שמציעות ריהוט גן במחירי מבצע. העובדה שקולקציות ריהוט הגן מתחלפות במהירות רבה מאפשרת לספקים להוזיל את המחירים של ריהוט גן מקולקציות קודמות ולפעמים נוכל למצוא מציאות של ממש שיוכלו לשדרג את מראה האירוע. ריהוט גן לאירועים לא צריך להיות הוצאה גדולה, אבל כן צריך להקפיד על איכות החומרים, נוחות הריפוד והשילוב של הריהוט בתוך חלל האירוע כולו בצורה יפה ואסתטית.