וילון זכוכית הוא הפתרון האולטימטיבי לסגירה של מרפסות

הוא אלגנטי, פשוט להתקנה, מתקדם ופרקטי, ויש לו מראה פנורמי מרהיב. אם אתם מתלבטים האם לסגור את המרפסת באמצעות וילונות זכוכית,

הנה 5 דברים שכדאי שתדעו על הפתרון החדשני הזה!

נעים להכיר: וילונות זכוכית

וילון זכוכית הוא מערכת מיוחדת לסגירת מרפסת זכוכית המורכבת מחלונות זכוכית שקופים ואלגנטים. מדובר על וילונות אשר מתקפלים החוצה בקלות באמצעות מנגנון ייעודי, ולכן מהווים את הפתרון המושלם לסגירה של המרפסת. הוילונות האלו בעלי רמת בידוד גבוהה, ולכן עמידים לטמפרטורות גבוהות ונמוכות, וכן רוחות חזקות.

וילון זכוכית מאפשר ליהנות משני העולמות

המערכת הזו מאפשרת לנו ליהנות משני העולמות – מצד אחד להפוך את המרפסת לסגורה כאשר מזג האוויר לא מתאים, למשל כשיורד גשם או כשחם מדי, וכן כשאנחנו רוצים קצת שקט מהרעש בחוץ; מצד שני, לפתוח אותה כאשר יש אוויר טוב ובא לנו להנות מקפה במרפסת. בנוסף, וילון זכוכית מאפשר לנו להתמודד עם רעשים חיצוניים מהרחוב, יונים מציקות וכן הצטברות לכלוך במרפסת.

מי שעונה על התיאור הבא – זקוק לוילונות זכוכית

גרים עם ילדים בקומה גבוהה בבניין? מחפשים דרך לשדרג את המשרד? בעלי מסעדה עם כיסאות בחוץ? יש לכם גג שאתם רוצים לסגור? האמת היא שוילון זכוכית מתאים כמעט לכל אחד – כל מי שמעוניין בווילון שיעזור לו לבודד ולאטום מרפסות חיצוניות, גגות פתוחים, גינות וכדומה, יכול להתאים לעצמו וילון זכוכית. בנוסף, הוילונות האלו מאפשרים לנו ליצור תיחום והפרדה, תוך הענקת מראה אלגנטי וחדשני.

לזכוכית  כמה יתרונות בולטים

לוילון זכוכית כמה יתרונות בולטים שמפרידים אותו מפתרונות אחרים לסגירה ואטימה של מרפסת. כך, למשל, זכוכית מוסיפה נדבך עיצובי מרהיב ודקורטיבי לבית/מרפסת, ויש לה תפקיד עיצובי שהוא מעבר לתפקיד הפרקטי. בנוסף, המערכת הזו מאפשרת לנו להנות מהנוף בחוץ ומחדירה של אור לתוך הבית, מבלי שנצטרך לסבול מחום או קור ומבלי שנצטרך לחבל במראה המרפסת עם סגירה לא מחמיאה. עוד יתרון? מערכת חכמה מגיעה עם מנגנון פשוט שמאפשר פתיחה וסגירה של המרפסת בקלות, וכן ניקוי פשוט ובטוח. לבסוף, הפיתרון הזה הוא גמיש, ומאפשר לנו להתאים אותו לכל מרפסת, גג או גינה, בדיוק לפי הצרכים הייחודיים לנו.

התקנה של וילון זכוכית היא פשוטה

למרות שאולי נדמה שלא, התקנה של וילון זכוכית היא מאוד פשוטה וקלילה, בעיקר אם נעזרים בחברה מקצועית שיודעת מה היא עושה. ההתקנה היא מהירה ונקיה, לא דורשת מאיתנו עמודים ופינות, וכן לא זקוקה  להיתרים מסוימים מהעיירה וכן גם לא היעזרות בקבלן. אין ספק כי התקנה של וילון כזה מאפשרת לנו לחסוך הרבה זמן, כסף ואנרגיות, וליצור מראה אלגנטי בבית/עסק בכמה צעדים פשוטים!