מנועים לסוככים

sochech-kaseta-melea

צור קשרחברת "ברק סוככים", הינה אחת החברות המובילות ביותר במשק הישראלי, הפועלות בתחום מתן פתרונות הצללה לכל צורך ולכל מטרה.
כחברה מובילה בתחומה במשק הישראלי, בחרה חברת "ברק סוככים" לשווק את מוצריה של חברת "ג'ולי מוטור אינטרנשיונל איטליה", אחת מיצרניות המנועים החשמליים לתריסי גלילה וסוככים הגדולות ביותר בעולם.


מנועים לסוככים מבית "ג'ולי מוטור אינטרנשיונל איטליה",
מיוצרים בשיטות הייצור המתקדמות
ביותר בעולם, ובין היתר כוללים מנועים בעלי שליטה ופיקוד ברחוק, מנועים לסוככים אלקטרוניים, מנועי גיר שומרי שבת ועוד.
 

המנועים המתקדמים של " ג'ולי מוטור אינטרנשיונל איטליה", משווקים בישראל על ידי חברת "ברק סוככים", ומאפשרים לכם ליהנות מטכנולוגיות הייצור המתקדמות ביותר בעולם גם בהתקנת סוככים "כחול –לבן". כלל המנועים המשווקים על ידי חברת "ברק סוככים" מגובים באחריות זהב ל-7 שנים, המוענקת לכם ישירות מטעם חברת " ג'ולי מוטור אינטרנשיונל איטליה".


מנועים מתקדמים בהתאמה אישית!

חברת "ברק סוככים" שחרטה על דגלה את נושא החוזק והבטיחות, מאפשרת לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מהיצע המנועים המתקדם ביותר בעולם, וכל זאת במסגרת ייצור, תכנון והתקנת פתרונות הצללה בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח.
 

הניסיון המקצועי אותו צברה חברת "ברק סוככים" בכל הקשור לייצור והתקנת סוככים ופרגולות, מבטיח גם לכם מתן פתרון מקצועי לכל צורך ולכל מטרת הצללה בהתאמה אישית. חברת "ברק סוככים", הקיימת מאז שנת 1978, ביצעה לאורך השנים אלפי התקנות של מוצרי הצללה למגוון נרחב של לקוחות ברחבי ישראל, הן מקרב המגזר הפרטי והן מקרב המגזר העסקי- ציבורי.
 

במידה וגם אתם מחפשים פתרון הצללה מקצועי, איכותי ומתקדם, זה הזמן להכיר מקרוב את כל היתרונות האיכותיים של חברת "ברק סוככים", וליהנות מהיצע מנועים לסוככים המתקדמים ביותר בעולם!