סוככים הם פתרון הצללה מצוין וניתן למצוא אותם במקומות רבים כמו חצרות בתים, מסעדות, אולמות וגני אירועים, מרפסות וכדומה.

כמו כן, במקומות רבים בהם לקוחות צריכים להמתין בתור בחוץ, נהוג להתקין סוכך קבוע (סגירת חורף) כדי להגן על הלקוחות מפני גשם, קרינה ישירה של השמש, אבק ועוד. גם בתחום האירועים יש לסוככים מקום של כבוד, הסוכך יכול לשמש כפתרון קבע יעיל וחסכוני המתאים לכל עונות השנה, ובמיוחד לעונת הקיץ בה מתקיימים רוב החתונות והאירועים המשפחתיים.

סוכך קבוע לאירועים בסגירת חורף נכונה

בשוק הסוככים יש מגוון פתרונות ומוצרים. לאולמות ולגני אירועים מומלץ בדרך כלל לבחור סוכך קבוע; זהו פתרון מושלם לעסק כיוון שאין צורך בתחזוקה למעט ניקיון הסוכך ושטיפת הבד אחת לתקופה. סוכך קבוע אינו מתקפל, הוא מורכב משלד עמיד וחזק ומבד איכותי כמו שמשונית. המסגרת של הסוכך הקבוע עשויה לרוב מברזל מגולוון או מפרופיל אלומיניום.

ניתן לתכנן סוכך קבוע בגדלים שונים ובהתאמה מושלמת לשטח ההצללה הרצוי במתחם האירועים. כמו כן, יש מבחר דגמים ועיצובים, ניתן להזמין סוכך קבוע בעיצוב מתאם אישית ובהתאמה לגוני המותג של אולם או גן האירועים, ולפי העיצוב במקום.

כמו כן, למתחמי אירועים מומלץ לבחור סוכך קבוע עם אפשרות לסגירת חורף.

הסוכך משמש כפתרון הצללה לעונת הקיץ שטופת השמש ללא קירות צד וכפתרון יעיל ומוכח נגד טיפות הגשם והקור לאירועים המתקיימים בעונה הקרה והגשומה.

פתרון הצללה קבוע

סוכך קבוע בסגירת חורף הוא הפתרון המומלץ לאולמות ולגני אירועים, ולכל מקום אחר בו עורכים אירועים כל השנה. בעונת הקיץ בה מתקיימים אירועים משפחתיים רבים, ובעיקר חתונות, הסוכך משמש להגנה מושלמת מקרינת השמש. כמו כן, הסוכך מונע הצטברות טל ולחות על הריהוט במקום, הוא גם מגן על כלי האוכל וההגשה ומשדרג את החוויה למשתתפים באירוע.

בעונה הקרה הסוכך הקבוע מגן מפני טיפות הגשם, באמצעות סגירת חורף אפשר לחמם את המקום ולקיים אירוע, בלי לסבול מקור, מגשם ומרוח. חשוב לזכור כי סוכך זרוע אינו מתאים לשימוש כאשר רוחות מנשבות באזור, לכן הפתרון הנכון לעסקים בתחום האירועים הוא התקנת סוכך קבוע, עם אפשרות לסגירת חורף.

מהם היתרונות של סוכך קבוע לאירועים?

סוכך קבוע הוא הפתרון המקצועי היעיל ביותר לכל מקום בו עורכים אירועים. זהו פתרון הצללה חסכוני ועמיד לשנים ארוכות, ללא צורך בתחזוקה שוטפת למעט ניקיון (בעיקר ניקוי עלים יבשים שהצטברו על הבד ושטיפת האבק).

סוכך קבע לאירועים מבטיח את היתרונות הבאים:

  • תחזוקה פשוטה וזולה.
  • התקנה מהירה, תוך מספר שעות הסוכך מותקן ואפשר להתחיל לקיים במקום אירועים.
  • מחיר נוח ומשתלם.
  • עיצוב מותאם אישית.
  • עמידות גבוהה בפני פגעי מזג האוויר.
  • ניצול השטח לאירועים כל השנה, שיפור בהכנסות של העסק.
  • פתרון הצללה ייעודי גם לשטח גדול.
  • מגוון צורות של סוככים עם קווים ישרים או מעוגלים, לעיצוב מרהיב ומקורי.
  • אפשרות למיתוג העסק באמצעות הדפסה על בד הסוכך.