מתקן חשמלי נפתח ונסגר לתליית טלוויזיה במרפסת, מופעל ע״י מנוע חשמלי ושלט רחוק.

נתונים טכניים:

דגםצבעים לבחירהרוחב (ס"מ)גובה (ס"מ)עומק (ס"מ)
50 אינץ'לבן, שמנת, אפור1459515.5
60 אינץ'לבן, שמנת, אפור16510615.5

ההגנה המושלמת לטלוויזיה במרפסת. בלחיצת כפתור מסך גלילה עולה

או יורד באופן חשמלי. מתקן חשמלי עשוי אלומיניום יוקרתי במבחר צבעים: לבן, שמנת, אפור בהיר, אפור כהה. מגיע בגדלים שונים המתאימים לטלוויזיות עד 42 אינצ', 50 אינצ', 60 אינצ'. בעל מנוע חשמלי jolly motor ומסך ZIP נגלל אטום למים. הפעלה ע"י שלט רחוק. מתקן עזר לממיר. תלייה על הקיר בהתקנה פשוטה ונוחה. אופציה לזרוע צידוד.

להצעת מחיר עבור תריס חשמלי לטלויזיה >>

גלריית תמונות

ממליצים

Manfred Rauchwerger
Read More
אני רוצה להודות לקבוצת ברק על השרות המהיר והיעיל שקיבלתי היום . היום בבוקר יום שישי נתקע לי אחד החלונות שבמרפסת וצילצלתי לשרות לקוחות של החברה והשארתי הודעה על התקלה , כעבור כחצי שעה צילצלו שכבר באים לטפל בתקלה ואכן תוך כשעה התקלה תוקנה כל הכבוד על השרות המהיר.
Rotem Karmin Yohanan
Read More
עשינו אצל קבוצת ברק סוכך חשמלית סופר איכותי. נפתח ונסגר בקלות ושדרג לנו את השהייה במרפסת. השירות שלהם מעולה, הגיעו בזמן, מתקינים נחמדים ומקצועיים, הכל תקתק. תודה רבה
Hava Segev
Read More
יש לציין שהשרות מעולה מתקשרים לוודא תאריך הרכבה נותנים תאריך חודש מראש על מנת לדעת תאריך הרכבה והכל בצורה נעימה. בינתיים מקווה שימשיכו שהשרות יהיה לשביעות רצוני המלאה. יבוא דיווח בנדון.
יסמין קריב
Read More
התקינו אצלנו פרגולת אלומניום חשמלית עם 3 מנוע חשמלי עשו עבודה מעולה עמדו בזמנים. הכל עובד תקין חברה רצינית ומקצועית.
עופר פינס
Read More
רכשנו והתקינו פרגולה לפני כ6 שנים שירות היה מעולה, לפני כחצי שנה החלפנו בד לסוכך , והותקן לנו עכשיו פרגולה נאספת Open Sky עם תאורת לד. פשוט מדהים. מי הסוכן נדב, והבעלים ברק, והיה לנו מתקין מדיוק וסבלני. שווה להמתין מאוד ממליץ כלקוח חוזר. וחוזר.
Jackson Rafael
Read More
מרוצה מהביצוע, עמדו בלוח זמנים, במחיר סביר בהחלט.