פרגולה זו הינה תכנון מקורי של קבוצת ברק ומוגנת בפטנט רשום, ועל כן היא יחידה בארץ ובעולם.

פרגולה זו בנויה מפרופילי אלומיניום משוך קבועים אשר ביניהם רצועות אנכיות של פוליגל שקוף, כך שמתקבלת פרגולה מוארת ובעלת עמידות נגד חדירת מים. היתרון ברצועות הפוליגל האנכיות הוא בכך שבזמן ירידת גשם, המים פוגעים בלוח הפוליגל, הבולם את רוב הרעש. מבנה קונסטרוקטיבי מפרופילי אלומיניום, אשר אוחזים בקפיצי אלומיניום מיוחדים המקשרים "בשיטת הקלקה" את פרופילי השלבים – פטנט ייחודי ללא שימוש בחלקי פלסטיק.

מונע אפקט חממה, שקט ברוח ובגשם. ניתן לשלב פסי תאורת לד לאורך הקורות הניצבות לשלבים.

התקנת הפרגולה יכולה להתבצע עם עמודים קדמיים או תלויה ע"י דיאגונלים (קורות פלדה אלכסוניות לקיר האחורי) בהתאם לדרישות הלקוח ושיקולים הנדסיים.


אז על מה מדובר בעצם?

פרגולת יהלום היא פרגולה קבועה (סטטית) בעלת שלבים אשר אינם סובבים על צירם כפרגולה חשמלית. בין השלבים מושחלות רצועות פוליגל (פרספקס) שקוף בניצב לאותם שלבים. שלבי האלומיניום הקבועים של הפרגולה בנויים ומתוכננים כך על מנת שרצועות הפוליגל יתאימו בצורה מושלמת להשחלתם בניצב (באותה צורה ניתן בפעולה פשוטה להשחיל אותן החוצה).

אז מה החידוש כאן?

עד עתה, על מנת לאטום פרגולה סטטית (בעלת שלבים שאינם סובבים חשמלית), היה נהוג להתקין שכבת סנטף שקוף כיחידה אחת גדולה, אשר מכסה על כל השלבים בחלקם העליון.

השחלתן של רצועות פוליגל ניצבות מפחיתות באופן ניכר את רעש הגשם על הפרגולה ואינן מתלכלכות כמו משטח סנטף אופקי.

*הפרגולה אינה אטומה באופן הרמטי למים*

גלריית תמונות

ממליצים

Manfred Rauchwerger
Read More
אני רוצה להודות לקבוצת ברק על השרות המהיר והיעיל שקיבלתי היום . היום בבוקר יום שישי נתקע לי אחד החלונות שבמרפסת וצילצלתי לשרות לקוחות של החברה והשארתי הודעה על התקלה , כעבור כחצי שעה צילצלו שכבר באים לטפל בתקלה ואכן תוך כשעה התקלה תוקנה כל הכבוד על השרות המהיר.
Rotem Karmin Yohanan
Read More
עשינו אצל קבוצת ברק סוכך חשמלית סופר איכותי. נפתח ונסגר בקלות ושדרג לנו את השהייה במרפסת. השירות שלהם מעולה, הגיעו בזמן, מתקינים נחמדים ומקצועיים, הכל תקתק. תודה רבה
Hava Segev
Read More
יש לציין שהשרות מעולה מתקשרים לוודא תאריך הרכבה נותנים תאריך חודש מראש על מנת לדעת תאריך הרכבה והכל בצורה נעימה. בינתיים מקווה שימשיכו שהשרות יהיה לשביעות רצוני המלאה. יבוא דיווח בנדון.
יסמין קריב
Read More
התקינו אצלנו פרגולת אלומניום חשמלית עם 3 מנוע חשמלי עשו עבודה מעולה עמדו בזמנים. הכל עובד תקין חברה רצינית ומקצועית.
עופר פינס
Read More
רכשנו והתקינו פרגולה לפני כ6 שנים שירות היה מעולה, לפני כחצי שנה החלפנו בד לסוכך , והותקן לנו עכשיו פרגולה נאספת Open Sky עם תאורת לד. פשוט מדהים. מי הסוכן נדב, והבעלים ברק, והיה לנו מתקין מדיוק וסבלני. שווה להמתין מאוד ממליץ כלקוח חוזר. וחוזר.
Jackson Rafael
Read More
מרוצה מהביצוע, עמדו בלוח זמנים, במחיר סביר בהחלט.