פרגולה תלויה מעניקה למרפסת ולגינה מראה יוקרתי ואסתטי להפליא שכן בניגוד לפרגולה רגילה היא זוכות לתמיכה ללא עמודים

לפרגולות רגילות יש חיסרון משמעותי אחד – הן זקוקות לתמיכה של לפחות שני עמודים (ובמקרים אחרים גם ארבעה) כדי לעמוד ביציבות ובביטחון.

העמודים האלו תופסים הרבה מקום ויכולים להשפיע על המראה העיצובי של הפרגולה.

כדי להתמודד עם כל הבעיות האלו, נוצר חידוש נפלא בעולם הצללה: פרגולות תלויות, ש"מרחפות" מעל המרפסת, וכך מנצלות את השטח בצורה הטובה ביותר. 

פרגולות מסוג זה לא זקוקות כלל לתמיכה של עמודים. הן נשענות על הקיר בצורה בטיחותית, חוסכות מקום במרפסת או בחצר, מוסיפות פן עיצובי מודרני ויוקרתי ונחשבות לאחד מפתרונות ההצללה הטובים ביותר, שמגן מפני השמש הקופחת של החודשים החמים ומפני הגשם והרוח של חודשי החורף.

לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר אטרקטיבית >>

יתרונות של פרגולה תלויה

יש כמה יתרונות מרכזיים שהופכים את הבחירה בפרגולה תלויה לבחירה הנכונה:

  • ניצול נכון של השטח – פתרון ההצללה הזה מתאים במקומות בהם השטח מוגבל או מצומצם (כמו מרפסות), אבל גם בחצרות גדולות בהן רוצים להימנע מהצבת עמודים באמצע החצר.
  • עיצובהקווים הנקיים והמראה היוקרתי והמרחף נטול העמודים הם אלו שהופכים את הבחירה בפתרון הזה לאידיאלי. בנוסף, לסככות כאלו קל להשתלב עם העיצוב הקיים כבר בבית.
  • גודלניתן להתאים באופן פרטני ומדויק את הפרגולה לגודל השטח ולכמות ההצללה בה מעוניינים, כך שהיא תעמוד בצורה מושלמת. 
  • עמידותהאלומיניום הופך את הפתרון הזה לעמיד לשנים ארוכות, ללא צורך בטיפולי תחזוקה, מה שמפחית משמעותית את העלויות לטווח הארוך.

סוגים של פתרונות הצללה תלויים 

יש שלושה סוגים עיקריים של פרגולות תלויות:

  • פרגולה תלויה קלאסית – הסוג הקלאסי עשוי מאלומיניום אל חלד, חומר עמיד שלא מחליד. הוא מתחבר לקיר המבנה באמצעות תושבות פלדה, ומקנה למרפסת ולמבנה מראה אסתטי ונפלא. הסככות האלו מגיעות במגוון גדול של צבעים וגדלים, כך שניתן להתאים אותן למרפסת אופן פרטני ובצורה הטובה ביותר כך שיחמיאו לקו העיצובי של הבית. 
  • פרגולת SKY-TECH נאספתפרגולה תלויה ואטומה, אשר הגג שלה עשוי מבד PVC איכותי ואטום בפני מים וקרינת השמש. היתרון המרכזי שלה הוא האפשרות להצללה שלמה או הצללה חלקית, ולכן מדובר על אחד מפתרונות הצללה המתקדמים ביותר. פרגולות תלויות כאלו מחברים לקיר באמצעות דיאגונלים באופן חזק ומאסיבי. ניתן לבחור מתוך עיצובים וצבעים רבים שיתאימו לעיצוב הבית.
  • פרגולה תלויה חשמליתאופציה נוספת היא להוסיף מנוע חשמלי לפרגולות תלויות. המנגנון החשמלי מאפשר לפתוח ולסגור את גג הפרגולה ולשלוט בזווית וברמת חדירת אור אל המרפסת, וכך להחליט האם להצליל את החלל או להנות מהשמש הנעימה. היא נשלטת באמצעות שלט רחוק או מתג.

פרגולה תלויה של קבוצת ברק

קבוצת ברק היא מובילה בתחום מערכות הצללה, תריסים ומנועים חשמליים מאז 1978. היא מציעה מגוון גדול ומתקדם של פתרונות הצללה, ביניהם כמובן הפרגולות התלויות. החברה מפתחת, מייצרת, משווקת וכן אחראית על התקנת המוצרים באופן מקצועי, מהיר ואמין, והיא הבחירה הנכונה כשחושבים על פתרונות הצללה במרפסת או בחצר.