פרגולות מתכווננות חשמליות (מסתבסבות)

פרגולה חשמלית (פרגולה מתכווננת) היא מוצר חדשני הן בארץ והן בחו"ל. בניגוד לפרגולות קבועות, שלבי פרגולה חשמלית סובבים על צירם ומאפשרים החדרת אור במידה הנדרשת – עד איטום מפני אור. פרגולה חשמלית בעלת מנועים סמויים, ובעלת תאורת לדים, המאפשרת ליהנות מהפרגולה גם בשעות החשיכה. 

פרגולה חשמלית בנויה כולה מאלומיניום וצירי נירוסטה ואין בה כלל חלקי פלסטיק.

*הפרגולה אינה אטומה באופן הרמטי למים*

 

גלריית תמונות

מבנה פרגולה חשמלית

01

שלבים רחבים, ברוחב 16 סנטימטר, כדי לא ליצור קונוטציה של תריס רפפה ובעלי יכולת להסתובב על ציר שעובר את מרכזם. הסיבוב נע מ-0 לאופק ועד כ-105 מעלות אליו

02

במצב האופקי, הפרגולה סגורה. במצב פתיחה מעל 90 מעלות, 80% ממראה השמיים גלוי ופתוח לאור. הפתיחה המקסימלית משמשת לניקוי הפרגולה מלמעלה, בעזרת סילון מים המותז על השלבים מלמטה.

03

השלבים בנויים מפרופיל אלומיניום בעובי של כ- 2 מ"מ (לא מפח אלומיניום דק ולא מפח ברזל!)

04

בכל שול של כל שלב מוחדר פרופיל גומי על מנת להחליש את רעשי המגע בין שלבים סמוכים. בגלל שהפרגולה בנויה מפרופילי אלומיניום עבים, היא שקטה יותר בגשם מפרגולה אחרת הבנויה מפחים דקים.

05

בכל שלב ארבע צירים מנירוסטה אשר מאפשרים את סיבוב השלב לכל זווית רצויה. השלבים מורכבים על פרופיל מובנה המשמש כמרזב "סמוי ונסתר" מאלומיניום – לתוכו מתנקזים המים. את המרזבים ניתן לנקז, על פי תכנון השיפועים, למיקום הנדרש.

06

פרגולה חשמלית מופעלת על ידי מנועים לינאריים (ACTUATOR), שמופעלים באמצעות מתג ו/או שלט רחוק רדיו חד/רב ערוצי – על פי ההזמנה. המנועים מוגני מים 65 IP ובעלי 3 שנות אחריות).
 

07

פרגולה חשמלית נראית כחדשה לאורך שנים רבות, היא בעלת עמידות מלאה בגשם ושרב, ללא כל צורך בטיפול או בתחזוקה.

ממליצים

אוהד עברון
10/5/23
Read More
ביצענו סגירת אקווריום למרפסת נתקלתי בלא מעט אנשי מקצוע אך לשירות כזה לא ציפיתי …. הכל היה מתואם מרמת הפגישה הראשונה ועד לפינישים המדהימים שנעשו! עמדו בלוח זמנים ואפילו הקדימו טיפה נתנו הרגשת ביטחון לכל אורך הדרך פעם ראשונה שלא נאלצתי לפנות לחברה אפילו פעם אחת תמיד היו צעד לפניי. הצוות התקין את האקווריום בתוך יומיים במזג אוויר לא הכי אידיאלי המשפט הראשון היה אנחנו לא בלחץ עושים את זה פעם אחת כמו שצריך אהבתי לשמוע את זה מודה. בשורה תחתונה אני ממליץ בחום . תודה!
איתי שפיגל
15/3/23
Read More
לפני שנה תודה רבה לברק סוככים ובמיוחד לארנון, בצעו עבודה אצלי במרפסת ,בתנאים לא קלים בכלל ! לרותם שמתאמת ודואגת שהכל יהיה בדיוק בזמן ! עבודה ברמה הכי גבוה שיש, דיוק, מקצועיות ועבודה סופר קשה, תחת גשם שוטף, ברוחות משוגעות ! הבטיחו תאריך בעת ההזמנה ודייקו ברמה הכי גבוה, אנשי מקצוע מהרמה הכי גבוהה והכי חשוב? מה שהבטיחו קיימו בגדול. אם יש התלבטות על פרגולה (אחי עשה אצלם) או על סגירת מרפסת, או כל עבודת אלומניום לכו ולא תצטערו.
ורדה ומשה אלפנדרי
24/11/23
Read More
שלום רב, ברצוני להביע את תודתי הרבה במילה קטנה והערכה גדולה על השרות שקיבלנו מחברתכם. ראשית לגברת חגית, על תשומת הלב לכל הפרטיםהקטנים ביותר בצורה יסודית תוך הבנה לצרכינו האישיים ובליווי לארוך כל הדרך. למר נדב נציג המכירות, תודה ענקית על שירות אדיב ומושלםעל התחושה הנעימה שהעניק לנו אדם שיודע לנהל מו״מ ונותן הרגשה טובה ונעימה שאני כלקוח מקבל את המקסימום האפשרי. למר פאדי המושך בחוטים, חשמלאי בעל מקצוע משכמו ומעלה בדק ביסודיות היכן עוברים הכבלים והתקנת המפסקים עם חציבה מינימלית ומחיר סביר והגון ביותר. ןלתותחים האמיתיים, אחמד וסולימן שהגיעו השכם בבוקר והתקינו לנו את שני תריסי הסורג במקצועיות רבה בהתגברות על כל אתגר בצורה מושלמתבשמירה על סדר ונקיון. ארנון יקר, התברכת בעובדים מקצועיים ואמינים שנותנים את השרות המדויק והאמין ללקוח. ואנו כלקוחות שיצאנו בהרגשה טובה, רוצים להודות לך ומאחלים שפע של בריאות והצלחה תמיד. אין ספק שנמליץ עליכם בחום. הברוש 15 רמלה
חן
20/2/23
Read More
בוקר טוב אתמול בוצעה אצלי התקנה של חלונות נאספות ע"י חמודי. חמודי ביצע עבודה מקצועית איכותית נקייה ויסודית עם שימת דגש לפרטים הקטנים, מבקש להעביר את הערכתי הרבה לחמודי 👏👏👏 , נראה כי חמודי פועל ממקום שהלקוח יהיה מרוצה ואכן כך. תודה 🙏🙏🙏 ממתין להתקנה של הזיפים תודה חן
ד״ר מיקה קופלר
1/8/23
Read More
ארנון הי היום בשעה טובה נגמר פרויקט סגירת המרפסת שלנו, בזכותך, בזכות השרות האדיב שקיבלנו, בזכות שרות כל הצוותים שהגיעו לכאן, החל בצוותי המדידות , הקונסטרוקציה , צוות הרכבת החלונות , והצוות המקצועי והאדיב של יקיר שהרכיב את דלתות ההזזה והחלונות המפרידים ביננו לבין השכן. בזכות השרות, העבודה והמקצועיות של כולכם צוות ברק סוככים אנחנו זכינו במרפסת סגורה לשביעות רצוננו ! מקווה שנהנה ממנה בבריאות טובה! כמובן שאמליץ בחום עליכם כאנשי מקצוע אמינים ומהימנים !!! תודה רבה עו״ד דניאל קופלר ד״ר מיקה קופלר
רינת גרינברג
5/2/24
Read More
ברק סוככים מאד מרוצים. עושים גם פרגולה וגם חלונות ושזה באותה חברה זה הכי טוב. אנחנו מרוצים גם מהשירות אחרי התקנה תמיד יש עם מי לדבר.