פרגולות מתכווננות חשמליות (מסתבסבות)

פרגולה חשמלית (פרגולה מתכווננת) היא מוצר חדשני הן בארץ והן בחו"ל. בניגוד לפרגולות קבועות, שלבי פרגולה חשמלית סובבים על צירם ומאפשרים החדרת אור במידה הנדרשת – עד איטום מפני אור. פרגולה חשמלית בעלת מנועים סמויים, ובעלת תאורת לדים, המאפשרת ליהנות מהפרגולה גם בשעות החשיכה. 

פרגולה חשמלית בנויה כולה מאלומיניום וצירי נירוסטה ואין בה כלל חלקי פלסטיק.

*הפרגולה אינה אטומה באופן הרמטי למים*

 

גלריית תמונות

מבנה פרגולה חשמלית

01

שלבים רחבים, ברוחב 16 סנטימטר, כדי לא ליצור קונוטציה של תריס רפפה ובעלי יכולת להסתובב על ציר שעובר את מרכזם. הסיבוב נע מ-0 לאופק ועד כ-105 מעלות אליו

02

במצב האופקי, הפרגולה סגורה. במצב פתיחה מעל 90 מעלות, 80% ממראה השמיים גלוי ופתוח לאור. הפתיחה המקסימלית משמשת לניקוי הפרגולה מלמעלה, בעזרת סילון מים המותז על השלבים מלמטה.

03

השלבים בנויים מפרופיל אלומיניום בעובי של כ- 2 מ"מ (לא מפח אלומיניום דק ולא מפח ברזל!)

04

בכל שול של כל שלב מוחדר פרופיל גומי על מנת להחליש את רעשי המגע בין שלבים סמוכים. בגלל שהפרגולה בנויה מפרופילי אלומיניום עבים, היא שקטה יותר בגשם מפרגולה אחרת הבנויה מפחים דקים.

05

בכל שלב ארבע צירים מנירוסטה אשר מאפשרים את סיבוב השלב לכל זווית רצויה. השלבים מורכבים על פרופיל מובנה המשמש כמרזב "סמוי ונסתר" מאלומיניום – לתוכו מתנקזים המים. את המרזבים ניתן לנקז, על פי תכנון השיפועים, למיקום הנדרש.

06

פרגולה חשמלית מופעלת על ידי מנועים לינאריים (ACTUATOR), שמופעלים באמצעות מתג ו/או שלט רחוק רדיו חד/רב ערוצי – על פי ההזמנה. המנועים מוגני מים 65 IP ובעלי 3 שנות אחריות).
 

07

פרגולה חשמלית נראית כחדשה לאורך שנים רבות, היא בעלת עמידות מלאה בגשם ושרב, ללא כל צורך בטיפול או בתחזוקה.

ממליצים

Manfred Rauchwerger
Read More
אני רוצה להודות לקבוצת ברק על השרות המהיר והיעיל שקיבלתי היום . היום בבוקר יום שישי נתקע לי אחד החלונות שבמרפסת וצילצלתי לשרות לקוחות של החברה והשארתי הודעה על התקלה , כעבור כחצי שעה צילצלו שכבר באים לטפל בתקלה ואכן תוך כשעה התקלה תוקנה כל הכבוד על השרות המהיר.
Rotem Karmin Yohanan
Read More
עשינו אצל קבוצת ברק סוכך חשמלית סופר איכותי. נפתח ונסגר בקלות ושדרג לנו את השהייה במרפסת. השירות שלהם מעולה, הגיעו בזמן, מתקינים נחמדים ומקצועיים, הכל תקתק. תודה רבה
Hava Segev
Read More
יש לציין שהשרות מעולה מתקשרים לוודא תאריך הרכבה נותנים תאריך חודש מראש על מנת לדעת תאריך הרכבה והכל בצורה נעימה. בינתיים מקווה שימשיכו שהשרות יהיה לשביעות רצוני המלאה. יבוא דיווח בנדון.
יסמין קריב
Read More
התקינו אצלנו פרגולת אלומניום חשמלית עם 3 מנוע חשמלי עשו עבודה מעולה עמדו בזמנים. הכל עובד תקין חברה רצינית ומקצועית.
עופר פינס
Read More
רכשנו והתקינו פרגולה לפני כ6 שנים שירות היה מעולה, לפני כחצי שנה החלפנו בד לסוכך , והותקן לנו עכשיו פרגולה נאספת Open Sky עם תאורת לד. פשוט מדהים. מי הסוכן נדב, והבעלים ברק, והיה לנו מתקין מדיוק וסבלני. שווה להמתין מאוד ממליץ כלקוח חוזר. וחוזר.
Jackson Rafael
Read More
מרוצה מהביצוע, עמדו בלוח זמנים, במחיר סביר בהחלט.