Asset 1 להתכתבות בווטסאפ
ליצירת קשר לחץ כאן

פרגולות אלומיניום פופולריות ונפוצות מאוד בשוק הישראלי והעולמי

האלומיניום כחומר מתכתי עמיד בפני כל אקלים וכל תנאי מזג האוויר, ובפרט אלו השוררים בארץ. מעבר לכך, הוא עמיד בפני חמצון, קורוזיה וחלודה ולכן שומר על המראה המצוין והאסתטי שלו לטווח ארוך. האלומיניום הנו חומר קל יחסית, עובדה אשר מעניקה לו יציבות טובה.

פרגולות אלומיניום אינן מצריכות תחזוקה כמעט בכלל והניקיון שלהן קל ופשוט במיוחד. האלומיניום מגיע בהרבה צבעים וגוונים ומעניק לבית מראה מודרני, אלגנטי ואסתטי.

פרגולות אלומיניום של ברק סוככים עשויות פרופילי אלומיניום איכותי בעובי 1.6-2.5 מ"מ ובורגי נירוסטה, ללא חלקי פלסטיק העלולים להתעוות בשמש וללא חלקי ברזל העלולים להחליד במשך הזמן.

להצעת מחיר עבור פרגולת אלומיניום >>

פרגולות – מבנה

  • מבנה קונסטרוקטיבי מפרופילי אלומיניום, העשוי מקורות אורך ורוחב 2X40X80 RHS או מ- 2.5X40X120 מ"מ.
  • פרופילים אלו אוחזים בקפיצי אלומיניום מיוחדים אשר מקשרים "בשיטת הקלקה" את פרופילי השלבים.
  • השלבים עשויים אלומיניום בעובי 1.8 – 1.7 מ"מ בחתך קעור ומסופקים במצב של 110% צפיפות שלבים.
  • ניתן לבחור את דרגת הצפיפות של השלבים, מ- 50% (שלב כן, שלב לא) ועד 100% (במבט ישר למעלה לא רואים שמיים כלל אך במבט משופע רואים כ- 40% שמיים).
  • פרופילי הפרגולה עברו תהליכי "פסיבציה וכרומטיזציה" וצבועים בצביעה אלקטרוסטטית בצבע אבקתי בתנור מיוחד.
  • מבחר אדיר של צבעים לבחירה: – RAL וצבעים מגורענים (צבעי "איירון").
  • הפרגולה נראית כחדשה לאורך שנים רבות, היא בעלת עמידות מלאה בגשם ושרב, ללא כל צורך בטיפול או בתחזוקה.
  • לפרגולות עמודי אלומיניום מפרופיל צורתי מיוחד בגודל: 120*80 מ"מ. פרופיל המיועד לקלוט בעתיד מסילות למסכי בד או תריסים אלומיניום עולים/יורדים או חלונות הזזה מאלומיניום.

פרגולה לטווח ארוך

פרגולה אלומיניום תחזיק לכם שנים רבות. המראה והצבע שלה נותרים כמו שהיו מלכתחילה, ולרוב אי אפשר לראות עליה את הגיל שלה. הצבע אינו דוהה ואינו מתבלה והאלומיניום כחומר עמיד בפני שלל פגעים הקשורים למפגש עם מים וחמצן. מדובר בפרגולה יציבה וקלת משקל שאינה נשברת ומחזיקה מעמד במצבים רבים.

בכל עונות השנה

פרגולת אלומיניום מגינה באופן מוצלח מאוד גם בעת שמש וגם בעתות גשמים ורוחות עזות, ובכך היא רלוונטית ומועילה בכל ימות השנה. כשרוצים לשבת במרפסת בקיץ ולא לסבול מסנוור ומקרני השמש החמות והקופחות, ומאידך לא לתת לגשמים בחורף להפריע לכם לשהות בה בנעימים – פרגולת אלומיניום תוכל להגן עליכם מפני כל סוג של מזג אוויר.

תחזוקה מינימלית

אחד היתרונות הגדולים של פרגולות אלומיניום הוא שהן לא יצריכו מכם משאבים של זמן או מאמץ. התחזוקה שלהן מועטה עד מאוד, ולרוב אין לעשות דבר מלבד לנקותן בעזרת מטלית וסבון, וגם זאת רק לעיתים רחוקות למדי. הן תמיד נראות טוב ושכבת הברק הטבעי והעדין של האלומיניום נשמרת ללא בעיה.

שדרוג מראה הבית

פרגולות אלומיניום משדרות מודרנה ואלגנטיות, ובולטות בכל מקום בו הן מוצבות. בחירה בפרגולת אלומיניום בהחלט תשדרג את המראה של המבנה כולו.

פרגולות אלומיניום הינן בעלות פרופילים הנצבעים בצביעה אלקטרוסטטית בתנור מיוחד, וניתן לרכוש אותן במגוון רחב מאוד של גוונים וצבעים. אפשרויות הבחירה בכל הקשור לאסתטיקה יאפשרו לכם להתאים את הפרגולה לטעם האישי שלכם ולמראה שאתם רוצים להעניק לבית שלכם.

מעבר לכך, האלומיניום הינו חומר גמיש יחסית, וניתן לעצב באמצעותו פרגולות בעלי מראה וסגנונות שונים, ובכך להגדיל עוד יותר את מרחב האפשרויות וההתאמה לכל בית או מבנה באשר הוא. אפשרות בחירה נוספת טמונה בדרגת הצפיפות של שלבי הפרגולה, אשר מאפשרים ליותר או לפחות אור לחדור פנימה, וכך גם כמות השמיים שניתן לראות במבט עליון משתנה.