סוככים

Asset 1 להתכתבות בווטסאפ
ליצירת קשר לחץ כאן
סוכך זרועות

סוכך זרועות סופר

סוככי הזרועות נפוצים מאוד בדירות גן, פנטהאוזים ויציאה לגינות. מיתרונותיו של "סוכך זרועות סופר" מבית ברק סוככים: מנגנון MBK גרמניה בעל שתיים, שלוש או ארבע זרועות. המנגנון עשוי כולו מאלומיניום בגוון קרם בהיר 1013.

סוכך קסטה מידי

סוכך קסטה מידי

סוכך קסטה מידי של ברק סוככים הוא סוכך זרועות עם מנגנון MBK גרמניה המתקפל לתוך צילינדר ("קסטה") עשוי אלומיניום הפתוח בחזית ויש לו וולן קדמי בדומה לסוככי זרועות סופר.

סוכך למרפסת חשמלי קסטה מלאה מתקפל לצילינדר

סוכך קסטה מלאה

סוכך חשמלי קסטה מלאה מבית ברק סוככים הוא סוכך עם זרועות המתקפל לתוך צילינדר אליפטי סגור ("קסטה") השומר על הבד והמנגנון ומאפשר לכם ליהנות ממראה יפהפה ומינימליסטי גם כשהוא מקופל.

סוכך זרועות כפול

סוכך זרועות כפול של ברק סוככים הוא סוכך גדול במיוחד, המורכב משני סוככי זרועות סטנדרטיים מבית MBK גרמניה, המתגלגלים על צינור בד משותף. סוכך זרועות כפול מופעל באמצעות מנואלה או עם מנוע חשמלי של JOLLY MOTOR.

קשה שלא לשמוח ולהעריך את העובדה שארצנו הקטנה בורכה בשלל ימי שמש חמה, המאפשרת לכולנו לטייל בטבע, לשהות בחופי הים וליהנות מגלידה טובה בלי נקיפות מצפון. אך לעתים קרובות, בעיקר בימים חמים במיוחד, כל אשר חשקה נפשנו היא טיפת צל לנשמה. בדיוק במקום הזה נכנסים סוככים לתמונה ומגנים עלינו מהחום הקשה והשמש הקופחת.

שוק סוככים בישראל

שוק הסוככים בישראל התפתח מאוד ב-20-30 השנים האחרונות, וכולל היום סוגים ודגמים רבים, איכותיים יותר מאי פעם. סוככים באיכות טובה, המותקנים בצורה מקצועית, אמורים להחזיק מעמד שנים רבות בעמידותם המקורית, וזאת למרות אתגר השמש החזקה הקיים בישראל. כמובן שבשוק נמכרים גם דגמים פחות מוצלחים, רובם מהמזרח הרחוק (מסין בעיקר), אשר יכולתם להתמודד עם האקלים הישראלי – מוגבלת.

פתרונות הצללה בישראל

  • סוכך הזרועות – אילו סוגים קיימים בישראל? סוכך הזרועות הפך בתוך זמן קצר מהגעתו לארץ לפני שנים, לכוכב הגדול של עולם הסוככים. האמת? לא מפתיע. הוא מעניק שלל יתרונות לרוכשים אותו, המתבטאים בפרמטרים שונים: איכות ההגנה, היעדר הצורך בתחזוקה מסובכת, פשטות ההתקנה, מגוון הדגמים והעיצובים וכמובן המחיר, הנחשב לזול מהממוצע בענף, עבור מרבית סוככי הזרועות. בשורה התחתונה, מדובר במוצר מצוין, אמין, עמיד וטוב. בחירה נכונה לבתים ועסקים רבים.
 
  • סוכך חשמלי – סוג נוסף, שכוחו עולה ומתעצם מדי שנה, הוא הסוכך החשמלי. בדומה למגמה הכללית של מעבר ממוצרים בעלי טכנולוגיה ידנית אנלוגית לכאלו בעלי טכנולוגיה חשמלית (מי זוכר את החלונות הידניים ברכבים של פעם?), גם סוככים אלקטרונים אהובים ונפוצים. הם יותר יקרים, ההתקנה שלהם פחות פשוטה, אבל הם איכותיים, אטומים לשמש וגשם ומעניקים מראה עיצובי מתקדם ונפלא.
 
  • סוכך עגול (המרקיזה) – דגם שנמכר בכמויות גבוהות הוא הסוכך העגול, או בשמו המקצועי: 'המרקיזה'. מדובר בסוכך בצורת רבע עיגול, הנחשב למשתלם במיוחד וזאת משום האיכות הגבוהה שלו אל מול המחיר הנמוך. חשוב למצוא מתקין מנוסה בסוג המדובר הספציפי, שכן התקנה קלוקלת עלולה לפגוע באפקטיביות שלו. גם במקרה זה, מספר הדגמים, הצבעים והסגנונות רב, והבחירה בידיים שלכם.

טיפים נוספים לרכישה

  • האיכות – קיימים פערי איכות משמעותיים בין הסוגים השונים, כך שחשוב לבדוק היטב באיזו חברה ומדינה הסוכך שלכם מיוצר, לקרוא ולשמוע המלצות/אזהרות מחברים ומשפחה, ולא לחשוב שבסוככים אין משמעות לאיכות.
 
  • המתקין – נקודה נוספת היא חשיבות המתקין. 95% מהמתקינים מקצועיים, אך כדי למנוע ממתקין לא מקצועי להגיע אל פתח ביתכם/משרדכם, מוטב לקבל המלצות ולערוך תחקיר.
 
  • ההתקנה – נקודה נוספת היא תזמון ההתקנה. לקראת חודשי החורף, ההתקנה זולה משמעותית מאשר בקיץ. לפני יולי המחירים מרקיעים שחקים עד סוף החגים.

הכי חשוב, אל תתלבטו. סוככים הם מוצר המשדרג את חוויית השהייה בחוץ (בחצר, מרפסת או כל מקום אחר), חוויה אשר הופכת את הכול לנעים הרבה יותר. השקעה חד פעמית של כמה אלפי שקלים, ואתם שולטים מעכשיו בשמש!

להצעת מחיר עבור סוככים >>