סוככי הזרועות נפוצים מאוד בדירות גן, פנטהאוזים ויציאה לגינות

מיתרונותיו של "סוכך זרועות סופר" מבית ברק סוככים:

 • מנגנון MBK גרמניה בעל שתיים, שלוש או ארבע זרועות.
 • המנגנון עשוי כולו מאלומיניום בגוון קרם בהיר 1013.
 • המנגנון מעוגן לקיר בטון או לתקרת בטון עם בסיסים מיוחדים עשויים אלומיניום.
 • סוכך זה בעל מערכת לוויסות זווית הפתיחה, יתרון חשוב כשרוצים לנקות את הסוכך או כשרוצים לווסת את שיפוע הפתיחה בחודשי הקיץ / חורף.
 • ויסות הזווית מתבצע על ידי מנגנון ידני.
 • בדי כיסוי על פי בחירה: אקרילי, שמשונית PVC משוריינת או בדי רשת מתוצרת MEHLER גרמניה.
 • הפעלת הסוכך מתבצעת על ידי גיר ידני ומנואלה, או על ידי מנוע חשמלי, או מנוע חשמלי משולב בהפעלה ידנית.

לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר אטרקטיבית >>

סוככי זרועות הם פתרון הצללה נפוץ מאוד בישראל, בעיקר בדירות גן, יציאה לדירות ופנטהאוזים. הסוכך הזה פופולרי ממגוון סיבות, ביניהן ההצללה המצוינת שלו, המראה האסתטי הקלאסי והקלות היחסית של התקנתו. 

אם אתם שוקלים להוסיף סוכך זרועות למרפסת, לגינה או אפילו למקום העסק, הנה כל מה שצריך לדעת. 

מה הוא סוכך זרועות?

סוככי זרועות הם סוג של סוככים בעלי שלד אלומיניום, עליהם פורשים בד איכותי (בדרך כלל מסוג אקרילי או שמשונית) בצבעים ודוגמאות לבחירה. הסוכך יכול להיפתח ולהתקפל בקלות, שכן הוא מורכב על צינור גלילה, וזרועותיו מתקפלות אל בסיס הסוכך ונאספות בצורה אלגנטית. 

סוכך זרועות הוא בעל מערכת לוויסות זווית הפתיחה, כך שניתן לכווננן אותו בהתאם לצרכים, וכך גם ניתן לנקותו בקלות. 

סוככי הזרועות של "קבוצת ברק" הם סוככים בעלי מנגנון MBK, מנגנון גרמני בעל שתיים, שלוש או ארבע זרועות. הם עשויים אלומיניום בגוון קרם בהיר, ומעוגנים לקיר או לתקרת בטון באמצעות בסיסים מיוחדים עשויים אלומיניום איכותי.

היתרונות של סוכך זרועות

לסוכך זרועות מספר יתרונות משמעותיים שהפכו אותם לכל כך פופולרים בישראל: 

 • הצללה – היתרון העיקרי של סוככים אלו הוא המטרה שלהם – סוככי זרועות מספקים הצללה מושלמת מפני קרני השמש החמות, וכן גם מפני גשם ורטיבות. חשוב לציין כי סוככים אלו אינם עמידים בפני רוחות חזקות, ולכן בימי חורף מומלץ לשמור על הסוכך סגור.
 • קיפול מוחלט – את הסוכך ניתן לקפל ולפתוח לפי תנאי מזג האוויר, מפתיחה מוחלטת ועד קיפול מוחלט. כך ניתן לשלוט על ההצללה, ואף למנוע אותה לגמרי בימים בהם מזג האוויר נוח.
 • התאמת גודל – באמצעות סוכך זרועות ניתן להצל הן על שטחים גדולים והן על שטחים קטנים, שכן מדובר על סוככים המותאמים באופן פרטני לגודל החלל ולכל מפתח. 
 • אישורי עירייה – אין צורך באישורי עירייה על מנת להתקין סוכך זרועות במרפסת, וכן אין צורך בתשלום ארנונה על שטח הסוכך, דבר המקל משמעותית על הצדדים הבירוקרטים.  
 • מראה – סוכך זרועות הוא בעל מראה מינימליסטי ואסתטי, המוסיף לפן העיצובי של הבית. ניתן לבחור את צבע הבד ואף את צבע הזרועות, וכך להתאים את הסוכך באופן מושלם לפלטת הצבעים של ביתכם.
 • כמו כן, הסוכך בעל מראה נקי, שכן הוא מגיע ללא עמודים או מסילות (בניגוד, למשל, לפרגולות העומדות על ארבעה עמודים). 

 

גלריית תמונות

ממליצים

Manfred Rauchwerger
Read More
אני רוצה להודות לקבוצת ברק על השרות המהיר והיעיל שקיבלתי היום . היום בבוקר יום שישי נתקע לי אחד החלונות שבמרפסת וצילצלתי לשרות לקוחות של החברה והשארתי הודעה על התקלה , כעבור כחצי שעה צילצלו שכבר באים לטפל בתקלה ואכן תוך כשעה התקלה תוקנה כל הכבוד על השרות המהיר.
Rotem Karmin Yohanan
Read More
עשינו אצל קבוצת ברק סוכך חשמלית סופר איכותי. נפתח ונסגר בקלות ושדרג לנו את השהייה במרפסת. השירות שלהם מעולה, הגיעו בזמן, מתקינים נחמדים ומקצועיים, הכל תקתק. תודה רבה
Hava Segev
Read More
יש לציין שהשרות מעולה מתקשרים לוודא תאריך הרכבה נותנים תאריך חודש מראש על מנת לדעת תאריך הרכבה והכל בצורה נעימה. בינתיים מקווה שימשיכו שהשרות יהיה לשביעות רצוני המלאה. יבוא דיווח בנדון.
יסמין קריב
Read More
התקינו אצלנו פרגולת אלומניום חשמלית עם 3 מנוע חשמלי עשו עבודה מעולה עמדו בזמנים. הכל עובד תקין חברה רצינית ומקצועית.
עופר פינס
Read More
רכשנו והתקינו פרגולה לפני כ6 שנים שירות היה מעולה, לפני כחצי שנה החלפנו בד לסוכך , והותקן לנו עכשיו פרגולה נאספת Open Sky עם תאורת לד. פשוט מדהים. מי הסוכן נדב, והבעלים ברק, והיה לנו מתקין מדיוק וסבלני. שווה להמתין מאוד ממליץ כלקוח חוזר. וחוזר.
Jackson Rafael
Read More
מרוצה מהביצוע, עמדו בלוח זמנים, במחיר סביר בהחלט.