מסכי זיפ Zip Screens עמידות לרוחות עד 100 קמ"ש

מרפסות רבות בישראל חשופות לקרינת שמש חזקה בייחוד אם הן פונות לכיוון מערב או מזרח. קרני שמש בזווית נמוכה מקשות על השהות במרפסות או בסלון. לעיתים, במבנים רבי קומות או בבניה צפופה נפגעת הפרטיות והישיבה במרפסת הופכת לאירוע שכונתי… מסך גלילה ZIP הוא הפתרון, בד איכותי העמיד בכל תנאי מזג האוויר, נגלל אנכית באמצעות מנואלה או מנוע. גליל הבד מוגן ע״י קסטה מאלומיניום משובח, ומשלים מראה מוקפד ונקי. ניתן להזמין בדים במבחר גוונים. בדים אטומים או חצי אטומים תוצרת SOLTIS צרפת המאפשרים כניסת אוויר וראות החוצה ומונעים את חדירת השמש ומבטים פנימה.

מסך ZIP הינו מסך אנכי המופעל ע״י מנוע חשמלי או מנואלה ידנית. מוצר זה נפוץ בדירות ובתים הפונים לכיוון מערב ומזרח, בהם נדרשת הצללה והגנה מפני שמש חזקה. בנוסף מוצר זה מספק פרטיות רבה יותר למרפסת ולגינה. הייחודיות של מסך זה באה לידי ביטוי בפטנט המחבר בין הבד למסילה. על הבד מולחם סרט ZIP (דומה לפס ריץ׳ רץ׳) אשר נכנס לתוך פרופיל פולימרי הנמצא בתוך המסילות. ברוחות חזקות סרט ה-ZIP אשר עוביו גדול מעובי הבד, לא יכול לצאת מהמסילה. ניתן לקבל את מסכי ה-ZIP במגוון בדים אטומים או חצי אטומים מתוצרת SOLTIS צרפת. בדים אלו מאפשרים כניסת אוויר וראות החוצה אך מונעים חדירת שמש או מבטים פנימה. צינור הגלילה ויחידת ההינע נמצאים בתוך קסטה אסתטית מאלומיניום. המסך נע בין שתי מסילות.

נתונים טכניים

  1. עמידות לרוחות עד 100 קמ"ש
  2. קסטה מאלומיניום בגודל 10.5*10.5 ס"מ
  3. רוחב מקסימאלי 4 מטר (ניתן להזמין גם 5 מטר בייצור מיוחד)
  4. גובה מקסימאלי 3.5 מטר

להצעת מחיר עבור סוכך מסך למרפסת ולגינה >>

גלריית תמונות

ממליצים

אוהד עברון
10/5/23
Read More
ביצענו סגירת אקווריום למרפסת נתקלתי בלא מעט אנשי מקצוע אך לשירות כזה לא ציפיתי …. הכל היה מתואם מרמת הפגישה הראשונה ועד לפינישים המדהימים שנעשו! עמדו בלוח זמנים ואפילו הקדימו טיפה נתנו הרגשת ביטחון לכל אורך הדרך פעם ראשונה שלא נאלצתי לפנות לחברה אפילו פעם אחת תמיד היו צעד לפניי. הצוות התקין את האקווריום בתוך יומיים במזג אוויר לא הכי אידיאלי המשפט הראשון היה אנחנו לא בלחץ עושים את זה פעם אחת כמו שצריך אהבתי לשמוע את זה מודה. בשורה תחתונה אני ממליץ בחום . תודה!
איתי שפיגל
15/3/23
Read More
לפני שנה תודה רבה לברק סוככים ובמיוחד לארנון, בצעו עבודה אצלי במרפסת ,בתנאים לא קלים בכלל ! לרותם שמתאמת ודואגת שהכל יהיה בדיוק בזמן ! עבודה ברמה הכי גבוה שיש, דיוק, מקצועיות ועבודה סופר קשה, תחת גשם שוטף, ברוחות משוגעות ! הבטיחו תאריך בעת ההזמנה ודייקו ברמה הכי גבוה, אנשי מקצוע מהרמה הכי גבוהה והכי חשוב? מה שהבטיחו קיימו בגדול. אם יש התלבטות על פרגולה (אחי עשה אצלם) או על סגירת מרפסת, או כל עבודת אלומניום לכו ולא תצטערו.
ורדה ומשה אלפנדרי
24/11/23
Read More
שלום רב, ברצוני להביע את תודתי הרבה במילה קטנה והערכה גדולה על השרות שקיבלנו מחברתכם. ראשית לגברת חגית, על תשומת הלב לכל הפרטיםהקטנים ביותר בצורה יסודית תוך הבנה לצרכינו האישיים ובליווי לארוך כל הדרך. למר נדב נציג המכירות, תודה ענקית על שירות אדיב ומושלםעל התחושה הנעימה שהעניק לנו אדם שיודע לנהל מו״מ ונותן הרגשה טובה ונעימה שאני כלקוח מקבל את המקסימום האפשרי. למר פאדי המושך בחוטים, חשמלאי בעל מקצוע משכמו ומעלה בדק ביסודיות היכן עוברים הכבלים והתקנת המפסקים עם חציבה מינימלית ומחיר סביר והגון ביותר. ןלתותחים האמיתיים, אחמד וסולימן שהגיעו השכם בבוקר והתקינו לנו את שני תריסי הסורג במקצועיות רבה בהתגברות על כל אתגר בצורה מושלמתבשמירה על סדר ונקיון. ארנון יקר, התברכת בעובדים מקצועיים ואמינים שנותנים את השרות המדויק והאמין ללקוח. ואנו כלקוחות שיצאנו בהרגשה טובה, רוצים להודות לך ומאחלים שפע של בריאות והצלחה תמיד. אין ספק שנמליץ עליכם בחום. הברוש 15 רמלה
חן
20/2/23
Read More
בוקר טוב אתמול בוצעה אצלי התקנה של חלונות נאספות ע"י חמודי. חמודי ביצע עבודה מקצועית איכותית נקייה ויסודית עם שימת דגש לפרטים הקטנים, מבקש להעביר את הערכתי הרבה לחמודי 👏👏👏 , נראה כי חמודי פועל ממקום שהלקוח יהיה מרוצה ואכן כך. תודה 🙏🙏🙏 ממתין להתקנה של הזיפים תודה חן
ד״ר מיקה קופלר
1/8/23
Read More
ארנון הי היום בשעה טובה נגמר פרויקט סגירת המרפסת שלנו, בזכותך, בזכות השרות האדיב שקיבלנו, בזכות שרות כל הצוותים שהגיעו לכאן, החל בצוותי המדידות , הקונסטרוקציה , צוות הרכבת החלונות , והצוות המקצועי והאדיב של יקיר שהרכיב את דלתות ההזזה והחלונות המפרידים ביננו לבין השכן. בזכות השרות, העבודה והמקצועיות של כולכם צוות ברק סוככים אנחנו זכינו במרפסת סגורה לשביעות רצוננו ! מקווה שנהנה ממנה בבריאות טובה! כמובן שאמליץ בחום עליכם כאנשי מקצוע אמינים ומהימנים !!! תודה רבה עו״ד דניאל קופלר ד״ר מיקה קופלר
רינת גרינברג
5/2/24
Read More
ברק סוככים מאד מרוצים. עושים גם פרגולה וגם חלונות ושזה באותה חברה זה הכי טוב. אנחנו מרוצים גם מהשירות אחרי התקנה תמיד יש עם מי לדבר.