מסכי זיפ Zip Screens עמידות לרוחות עד 100 קמ"ש

מרפסות רבות בישראל חשופות לקרינת שמש חזקה בייחוד אם הן פונות לכיוון מערב או מזרח. קרני שמש בזווית נמוכה מקשות על השהות במרפסות או בסלון. לעיתים, במבנים רבי קומות או בבניה צפופה נפגעת הפרטיות והישיבה במרפסת הופכת לאירוע שכונתי… מסך גלילה ZIP הוא הפתרון, בד איכותי העמיד בכל תנאי מזג האוויר, נגלל אנכית באמצעות מנואלה או מנוע. גליל הבד מוגן ע״י קסטה מאלומיניום משובח, ומשלים מראה מוקפד ונקי. ניתן להזמין בדים במבחר גוונים. בדים אטומים או חצי אטומים תוצרת SOLTIS צרפת המאפשרים כניסת אוויר וראות החוצה ומונעים את חדירת השמש ומבטים פנימה.

מסך ZIP הינו מסך אנכי המופעל ע״י מנוע חשמלי או מנואלה ידנית. מוצר זה נפוץ בדירות ובתים הפונים לכיוון מערב ומזרח, בהם נדרשת הצללה והגנה מפני שמש חזקה. בנוסף מוצר זה מספק פרטיות רבה יותר למרפסת ולגינה. הייחודיות של מסך זה באה לידי ביטוי בפטנט המחבר בין הבד למסילה. על הבד מולחם סרט ZIP (דומה לפס ריץ׳ רץ׳) אשר נכנס לתוך פרופיל פולימרי הנמצא בתוך המסילות. ברוחות חזקות סרט ה-ZIP אשר עוביו גדול מעובי הבד, לא יכול לצאת מהמסילה. ניתן לקבל את מסכי ה-ZIP במגוון בדים אטומים או חצי אטומים מתוצרת SOLTIS צרפת. בדים אלו מאפשרים כניסת אוויר וראות החוצה אך מונעים חדירת שמש או מבטים פנימה. צינור הגלילה ויחידת ההינע נמצאים בתוך קסטה אסתטית מאלומיניום. המסך נע בין שתי מסילות.

נתונים טכניים

  1. עמידות לרוחות עד 100 קמ"ש
  2. קסטה מאלומיניום בגודל 10.5*10.5 ס"מ
  3. רוחב מקסימאלי 4 מטר (ניתן להזמין גם 5 מטר בייצור מיוחד)
  4. גובה מקסימאלי 3.5 מטר

להצעת מחיר עבור סוכך מסך למרפסת ולגינה >>

גלריית תמונות

ממליצים

Manfred Rauchwerger
Read More
אני רוצה להודות לקבוצת ברק על השרות המהיר והיעיל שקיבלתי היום . היום בבוקר יום שישי נתקע לי אחד החלונות שבמרפסת וצילצלתי לשרות לקוחות של החברה והשארתי הודעה על התקלה , כעבור כחצי שעה צילצלו שכבר באים לטפל בתקלה ואכן תוך כשעה התקלה תוקנה כל הכבוד על השרות המהיר.
Rotem Karmin Yohanan
Read More
עשינו אצל קבוצת ברק סוכך חשמלית סופר איכותי. נפתח ונסגר בקלות ושדרג לנו את השהייה במרפסת. השירות שלהם מעולה, הגיעו בזמן, מתקינים נחמדים ומקצועיים, הכל תקתק. תודה רבה
Hava Segev
Read More
יש לציין שהשרות מעולה מתקשרים לוודא תאריך הרכבה נותנים תאריך חודש מראש על מנת לדעת תאריך הרכבה והכל בצורה נעימה. בינתיים מקווה שימשיכו שהשרות יהיה לשביעות רצוני המלאה. יבוא דיווח בנדון.
יסמין קריב
Read More
התקינו אצלנו פרגולת אלומניום חשמלית עם 3 מנוע חשמלי עשו עבודה מעולה עמדו בזמנים. הכל עובד תקין חברה רצינית ומקצועית.
עופר פינס
Read More
רכשנו והתקינו פרגולה לפני כ6 שנים שירות היה מעולה, לפני כחצי שנה החלפנו בד לסוכך , והותקן לנו עכשיו פרגולה נאספת Open Sky עם תאורת לד. פשוט מדהים. מי הסוכן נדב, והבעלים ברק, והיה לנו מתקין מדיוק וסבלני. שווה להמתין מאוד ממליץ כלקוח חוזר. וחוזר.
Jackson Rafael
Read More
מרוצה מהביצוע, עמדו בלוח זמנים, במחיר סביר בהחלט.