חיישן רוח לסוככים

sochech-kaseta-melea

צור קשרחברת "ברק סוככים", המתמחה במתן פתרונות הצללה בהתאמה אישית,
חרטה על דגלה את נושא החוזק והבטיחות, וכל זאת, במסגרת יישום טכנולוגיות מתקדמות בכל שלבי הייצור וההתקנה. בין יתר המוצרים המתקדמים של החברה, תמצאו את חיישן הזעזועים המתקדם ביותר בעולם ה- SENSOR SHOCK, שמטרתו לחוש בזעזועי וטלטולי הסוכך על ידי הרוח, וכתוצאה מכך לפקוד באופן אוטומאטי את סגירתו של הסוכך.


חיישן רוח לסוככים- כיצד זה פועל?
 

חיישן הזעזועים -SENSOR SHOCK, המשווק בלעדית על ידי חברת "ברק סוככים", הינו חיישן מתקדם, המורכב על חזית הסוכך, הפועל באמצעות מנגנון מתקדם היודע לחוש זעזועים וטלטלות הנוצרות כתוצאה מרוחות בעוצמות משתנות, הניתנות לכיוון מראש. עם הגדרת עוצמת הרוח על ידיכם, מנגנון התפעול המתקדם של חיישן רוח לסוככים מבית "ברק סוככים", ייכנס לפעולה, ובעצם יבצע פעולה אוטומאטית של סגירת הסוכך.


חיישן הזעזועים- למי זה מתאים?

חיישן רוח לסוככים מבית "ברק סוככים", הינו חיישן אוניברסאלי, המותאם להתקנה על גבי כל סוכך, גם לאחר התקנתו. מעבר למנגנון התפעול האוטומאטי, הפועל על פי חיישנים לזיהוי תנודות הרוח, קיימת במנגנון המתקדם גם חלופת פיקוד ידנית, המאפשרת לכם לבצע סגירה של הסוכך באמצעות לחיצה על כפתור מתאים הנמצא כחלק אינטגראלי במנגנון החיישן.
 

חיישן רוח לסוככים מבית "ברק סוככים" פועל באמצעות סוללות, כאשר נורת "לד" חכמה מאפשרת לכם לזהות את עוצמת הסוללה המפעילה את החיישן, ומנגנון פתיחה פשוט ונוח לתפעול, מאפשר לכם לבצע פירוק מהיר של מקום מושב הסוללות לצורך החלפתן.
 

אנחנו ב-"ברק סוככים", פועלים מאז שנת 1978 במגוון נרחב של תחומי הצללה ופתרונות הצללה, ומאז ועד היום, אנו מקפידים להציג בפני קהל לקוחותינו את כל החידושים הטכנולוגיים בענף, וכל זאת, במסגרת מתן שירות מקצועי, איכותי, מהיר ואדיב.