סוככי זרועות – כל היתרונות באחד

sochech-kaseta-melea

צור קשרמדינת ישראל היא מדינה חמה ובעלת תרבות ישיבה בבתי קפה. זוהי הסיבה שבשנים האחרונות עסקים רבים בוחרים להתקין סוככי זרועות מסוגים שונים אשר מאפשרים ללקוחותיהם לשבת בהנאה בבתי קפה בלי להסתנוור מהשמש. מאמר זה יסביר לקוראים מה הם סוככי זרועות ומה היתרונות שלהם.
 

מהם סוככי זרועות?

אחד מאמצעי ההצללה היעיל ביותר בו משתמשים רבות במדינת ישראל הוא סוכך זרועות. כאן מדובר על סוכך שיכול לשמש את בעלי העסקים ובעלי המרפסות בצורה קבועה או ניידת. סוככים דקורטיביים עם כיסוי בד יספקו פתרון יעיל ביותר של הצללה מפני השמש לאנשים אשר יושבים במתחם החיצוני של בית הקפה או לאנשים אשר יושבים בהנאה במרפסת החיצונית של ביתם. היתרון הגדול של סוככי זרועות בא לידי ביטוי בכך שניתן לפתוח או לסגור אותם בכל זמן נתון או לכוון אותם למידת ההצללה הנדרשת. סוככי זרועות תמיד יפתחו באמצעות זרועות עם מפרק מיוחד ויתפסו מינימום מקום כאשר הם מקופלים.
 

סוככי זרועות- נקודות חשובות

 • המטרה- חשוב לקחת בחשבון כי המטרה העיקרית של הסוככים היא לספק הצללה מפני השמש וכן הגנה מפני הגשם. לכן, הם חייבים להיות עמידים בפני תנאי ומזג האוויר, דבר שתלוי במידה ניכרת בסוג הבד ממנו עשוי הסוכך ואיכותו של בד זה.
   
 •  איכות הבד- האיכות של הבד תקבע באם הסוכך אכן ישמש כאמצעי הצללה יעיל ביותר והאם הוא יחזיק מעמד לאורך תקופה ארוכה.
   
 • מנגנון פתיחה וסגירה- הסוככים נפתחים ונסגרים על ידי זרועות מיוחדות ומנגנון חשמלי או מכאני. חשוב לבחור בדרך היעילה והפשוטה ביותר לבעל המקום.
   
 • קביעות או ניידות- אם מדובר על מקומות שאינם משתמשים בסוככים ברוב עונות השנה, חשוב לוודא כי ניתן לקפל את הסוכך בקלות לתוך קופסה מיוחדת והרמטית שלא תחשוף את הסוכך ללחות גבוהה ועוד.
   

התאמה- יש חברות רבות שמספקות שירות ייעוץ והתאמה של סוככי זרועות לעסק ולבית, ההמלצה היא תמיד להשתמש בשירותי ייעוץ טרם רכישה והתקנה של סוככים. נכון להיום ניתן לבחור בסוגים שונים של סוככי זרועות, ביניהם סוככים אשר עמידים בפני קורוזיה, סוככים קטני מידה, סוככי קסטה, סוככי חלון ועוד.