סוכך חלון

sochech-halon

צור קשרבישראל ברוכת השמש מחפשים אנשים רבים דרכים יצירתיות לווסת את רמת האור, הקרינה והחום החודרים למרחבים הפנימיים של מבנה הבית או המשרד שלהם. פעמים רבות מצליחים וילונות רגילים לעמוד במשימה אך לא פעם יש צורך להזמין את המומחים ולעשות שימוש באמצעים מקצועיים ואיכותיים יותר כגון סוככי חלון.
 

סוככי חלון כשמם כן הם: סוככים על חלונות ומונעים חדירת קרינת שמש מיותרת לחדר ובכך שומרים עליו נעים וקריר יחסית גם בימים חמים. בנוסף, מעניקים סוככים אלה פרטיות חיונית לבני הבית ללא הצורך להגיף תריסים.
 

סוככי חלון מורכבים מזרועות המתחברות לקיר החיצוני משני צדדיהם של המשקופים, צינור גלילה המחבר את הזרועות ושעליו נמתחת יריעת בד דראלון או שמשונית PVC, ומנגנון גלילה ידני או חשמלי. אורכו של צינור הגלילה הוא עד 1.5 מ', והזווית המקסימלית של הסוכך היא 160 מעלות (כלומר סוכך חלון שזרועותיו פתוחות עד הסוף מספק הצללה מקסימאלית ואפקטיבית במיוחד). אופציה אחרת היא סוכך חלון ורטיקלי (הנקרא גם סוכך אנכי): בסוכך זה אין זרועות אלא צינור שעליו מולבשת יריעת הבד או ה- PVC וכן משקולת או שתיים המאפשרות את הורדת הסוכך בדיוק לגובה הרצוי מבחינתנו. סוככים אלה מסוגלים לחפות גם על חלונות גדולים במיוחד – עד 6 מ' גובה ו- 6 מ' רוחב.

סוככי חלון מתאימים לרוב סוגי המפתחים, ובפרט לחלונות גבוהים או לכאלה החשופים לקרינת שמש ישירה (מצד מזרח או מהמערב) וכן לוויטרינות מעוצבות.
 

דגשים בעת קניית סוכך חלון

בכדי ליהנות מכל היתרונות של סוככי חלון לאורך זמן רב במיוחד, חשוב לרכוש אותם רק ממשווקים מנוסים ואמינים. כך תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי שיבטיח כי הסוכך שיותקן אצלכם הוא המתאים ביותר לצרכיכם, תדעו בוודאות כי החומרים מהם עשוי הסוכך הינם איכותיים במיוחד (הן הזרועות, הן הדראלון או השמשונית והן מנגנון הגלילה) ובנוסף תזכו גם באחריות נרחבת לתקופה ממושכת.
 

לא מוותרים על התקנה מקצועית!

גם אם רכשתם את סוככי החלון האיכותיים ביותר לא תוכלו ליהנות מהם לטווח ארוך אם לא תוודאו כי ההתקנה המבוצעת בביתכם הינה התקנה מקצועית. איכות ההתקנת סוככים נמדדת על פי מספר קריטריונים והם: ניסיונם של המתקינים, הידע והרקע שלהם בהרכבת כל סוגי סוככי החלון, מידת האחריו שלוקחת החברה (לשנים קדימה) על התקנה שלא בוצעה כיאות.

אם כך, בטרם תרכשו את סוככי החלון וודאו היטב את עניין ההתקנה, חברה מקצועית המכבדת את עצמה מעסיקה צוות מתקינים מוסמך המעניק שירות מדי יום וצובר ניסיון ארוך. חסכו לעצמכם את התסריט בו הרכבת סוככי חלון על ידי אנשי מקצוע לא מיומנים דיים מובילה לתקלות רבות ולעוגמת נפש ניכרת. לא מדובר במוצר שעלותו שקלים בודדים אלא במוצר יקר ואיכותי, ועל ההתקנה להיעשות בסטנדרטים הללו בדיוק.

בישראל ברוכת השמש מחפשים אנשים רבים דרכים יצירתיות לווסת את רמת האור, הקרינה והחום החודרים למרחבים הפנימיים של מבנה הבית או המשרד שלהם. פעמים רבות מצליחים וילונות רגילים לעמוד במשימה אך לא פעם יש צורך להזמין את המומחים ולעשות שימוש באמצעים מקצועיים ואיכותיים יותר כגון סוככי חלון.