סוככים ומרקיזות פתרונות הצללה לכל מקום

sochech-halon

צור קשרמדי שנה מזג האוויר נעשה יותר ויותר קיצוני, דבר שבא לידי ביטוי בעומס חום כבד בעונת הקיץ. כל אלו מובילים לצורך בפתרונות הצללה שונים. במאמר זה הקוראים יוכלו להתרשם משני פתרונות ההצללה היעילים והפופולאריים, סוככים חשמליים והצללה על ידי מרקיזות.
 

מהם סוככים חשמליים?

סוככים חשמליים מהווים פתרון הצללה יעיל ביותר לעונת הקיץ ומחסה יעיל מפני רוח חזקה בעונת החורף. אם בעבר, בעלי עסקים אשר רכשו סוככים לבתי הקפה שלהם נאלצו להתמודד עם קיפול הסוכך ופתיחתו באמצעות מנואלה מכאנית, שדרשה הפעלת כוח ידני, כיום יש פתרונות הצללה יעילים כמו סוככים חשמליים. נכון להיום ניתן לרכוש סוככים נפתחים וכן סוככים חשמליים קבועים. בשני אלו ניתן לכוונן את מידת ההצללה הרצוי בצורה מהירה ופשוטה ביותר.
 

 היתרונות של סוככים חשמליים

מדי שנה רבים בוחרים לרכוש מרקיזות וסוגים שונים של סוככים. בשנים האחרונות סוככים חשמליים תופסים נתח גדול מאוד מהכנסות שוק פתרונות ההצללה וזאת משום היתרונות הבאים:
 

 • אפשרויות רבות- חשוב לדעת כי סוככים בכלל וחשמליים בפרט מאפשרים התאמה אישית למזג האוויר ולדרישות הצרכנים והלקוחות שבחרו לקנות אותם. ניתן להחליט כי מעוניינים ליהנות קצת מאור היום החמים ולבחור לסגור את הסוכך עד הסוף או עד מחציתו. 
   
 • הפעלה- ניתן לרכוש סוככים שמופעלים על ידי מנגנון ידני מכאני או באמצעות מנוע/מנוף חשמלי. אם בוחרים סוככים חשמליים ההפעלה היא קלה מאוד. כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על הכפתור לסגירה או לפתיחה. דבר שאינו מצריך כל מאמץ.
   
 • שימושיות- סוככים חשמליים מהווים פיתוח טכנולוגי מתקדם וככאלו ניתן ליהנות מסוגים שונים של סוככים אשר כוללים פונקציות שונות. חלק מהפונקציות הן אפשרות פתיחת וסגירת מספר משטחי הצללה, פתיחה וסגירה של סוככים אליהם לא ניתן להגיע ידנית ועוד.
   
 • סוגים- חשוב לדעת כי יש סוגים שונים של סוככים חשמליים ולכן חשוב כי הלקוח יאמר למוכר בחנות מה הצרכים שלו ובהתאם המוכר יאמר לצרכן האם לפי דעתו מתאים לו יותר סוכך חשמלי מסוג מסילה או סוכך מסוג כבלים.
   

מרקיזות – סוג אחר של סוככים

ניתן לומר כי מרקיזות הן גם סוג שונה של סוככים. רבים מאנשי המקצוע קוראים למרקיזות "הילד הרע של הסוככים" וזאת משום המראה של המרקיזה והייחוד שלה. הצורה שלהן בדרך כלל בצורת האות חית והבד של סוכך זה מחובר לציר אחד ובעת פתיחה כל צד נמתח בנפרד. יש מרקיזות אשר ממוקמות על הקרקע ויש מרקיזות שממוקמות במרפסות של בתים. היתרונות של אלו רבים שכן הבד שלהם מאוד חזק והן עמידות בפני רוח חזקה מאוד, הן מחוברות אחת לשנייה ומהצדדים בצורה כזו שהרוח אינה חודרת אליהן. הרבה אנשים מזמינים התקנה של מרקיזות במרפסות ביתם ועסקים רבים מזמינים מרקיזות לעסק עליהן מתנוסס הלוגו של בית העסק, דבר שממתג אותם בצורה יעילה ביותר.