מחירי פרגולות

פרגולת אלומיניום

צור קשרמוצרי הצללה נחשבים למבוקשים ביותר ברחבי העולם, ובמדינות חמות כדוגמת ארצנו הקטנטונת הם זוכים לפופולאריות רבה במיוחד. בענף אשר מציע מגוון רחב של מוצרים המיועדים לבתים פרטיים, חנויות וחברות, ניצבות הפרגולות במקום הראשון והן כוללות מבחר גדול של פריטים ססגוניים המעוצבים מחומרים שונים, בגדלים שונים לבחירתכם וכמו כן גם בהזמנה אישית על פי המידות הנחוצות לכם במדויק.
 

מחירי פרגולות קשורים בחומרי הגלם ממנו הן עשויות וברמת העיצוב והגימור להם זוכה כל מוצר. כמו בכל תחום ניתן להשיג פריטים יקרים יותר או פחות, אולם אל לכם לשכוח כי עבור מוצרי האיכות הראויים ביותר שווה להשקיע ובפרט כשמדובר במוצרים אשר אינכם חפצים להחליף לאחר עונה אחת.
 

בין המוצרים המבוקשים במיוחד ניתן למצוא פרגולות אלומיניום מעוצבות, אשר יעניקו ללקוח את המענה האופטימאלי גם בימי גשם וסערה ויספקו סטנדרטיים גבוהים במיוחד, ללא חלקי פלסטיק ומצירים איכותיים אשר עשויים נירוסטה שאינה מחלידה. שלבי הפרגולה עצמם מיוצרים ברוחב של 160 מ"מ אשר מקנים לה מראה אסתטי במיוחד ועמידות אשר אינה נתונה לפשרות. את המוצרים המשובחים ניתן לנקות בקלות ובפשטות כאשר שלבי הפרגולה מוקלקים באמצעות תפס קפיצי מיוחד העשוי אלומיניום, אשר מאפשר הסרה וניקוי של הפריט האיכותי. פרגולות איכותיות זוכות לעמודי אלומיניום בעלי שקעים מיוחדים, אשר משמשים כהכנה פרקטית למסכי צד ומסך קדמי, בעוד שלבי המוצר מורכבים בשלוש דרגות של צפיפות בהתאם לבקשת הלקוח. השלבים מסוגלים לקלוט מים בימים הגשומים, וגם כאשר מדובר בפרגולה פתוחה הרי שהיא מעניקה הגנה של כ- 80 אחוז מחדירת מים אל החלל.
 

המבקשים לעצמם נוחות אופטימאלית נהנים מפרגולות חשמליות אשר מאפשרות חשיפה של החלל לקרני השמש הנעימות, וחדירה של אוויר נעים וצח. מחירי פרגולות המצויידות בנוע חשמלי יהיה מן הסתם גבוה יותר מפרגולות אשר מופעלות באופן ידני, אולם הן יעניקו לכם פינוק ונוחות ברמה אחרת. תוכלו להנות מסגירה מוחלטת של המוצר והגנה מרעש, מגשם ומרוחות, לצד פרטיות מוחלטת בחלל בו מוצבת הפרגולה, ללא חשש מהצצה של עיניים סקרניות ובוחנות. את השלבים של מוצר מבוקש זה ניתן להסיט עד לזווית של 90 מעלות בכדי לנקות את חלקם העליון.
 

מחירי פרגולות נקבעים כאמור בהתאם לחומרי הגלם והגימורים אשר משתנים מחברה לחברה. בבואכם לרכוש פרגולה איכותית ולהנות מסביבה דקורטיבית, מוצלת ומרשימה, עליכם לזכור כי המחירים משקפים את טיבו של המוצר ואת אורך חייו אשר יאמיר ככל שתבחרו במוצר משובח יותר.