פרגולות בעיצוב כפרי

פרגולת אלומיניום

צור קשררבים מאיתנו הגיעו למסקנה שהם מעוניינים לבנות לעצמם פרגולה לבית, את היתרונות שבבניית פרגולה כולנו מכירים, הנוחות המשגעת ופינות הישיבה שאנחנו יכולים לשלב שם שפשוט יתאימו לנו עם הקפה של הבוקר או בכל ישיבה עם חברים או ישיבת עבודה אפילו.

רבים מאיתנו לא יכולים לתחום לעצמם שטח מסויים ולסגור אותו (גם מטעמי רישיון וכו') ולכן פרגולות הן פיתרון אידיאלי עבור כל אחד ואחד מאיתנו בהרבה מאוד מקרים. אך מה לגבי העיצוב? ישנם סגנונות רבים של פרגולות שונות ובמגוון צורות, גדלים וצבעים כך שנוכל לבחור. כמובן שגם המחיר בהתאם והכל יחסי אך חשוב להתייחס גם לנושא זה.
 

עיצוב פרגולות

עיצוב הפרגולה כך שיתאים לעיצוב הבית הוא מהלך חכם שכדאי לקחת בו חלק ולהתחשב בו, שהרי בית המעוצב בסגנון כפרי עתיק ישתלב הרבה יותר טוב עם פרגולה כפרית מאשר עם פרגולה מודרנית חדשנית ששוברת את סגנון העיצוב שקיים ברחבי הבית.
 

עיצוב כפרי לפרגולה שלנו

על מנת לעצב פרגולה בסגנון כפרי יש להכיר את עקרונות העיצוב הכפרי, עקרונות שיש להם חוקים משלהם. עיצוב כפרי הוא עיצוב על גבול העתיק ומשלב הרבה מאוד גוונים ומאור חם ונוח לגבי המאור אין מה לדאוג, כיוון שהשמש עושה את העבודה פה. אך חשוב שנשתמש בחומרי גלם שיהיו גם איכותיים וגם מעוצבים מבחינת מבנה הצורה החיצוני שלהם וכן מבחינת הצבעים בסגנון כפרי. פרגולה כפרית יכולה לבוא בצבע חום ולכן סגנונות העץ השונים מאוד יתאימו, כך למשל עץ גושני שיכול לבוא בבנייה רב שכבתית וכך גם יהיה איכותי במיוחד, ישנם גם פרגולות הבנויות על בסיס הצללה ועשויות מרשתות ועצים.

טיפ: ניתן לשלב עיצובי אלומיניום נהדרים יכולים להעניק לנו עיצוב כפרי משגע. כך גם נוכל לגוון בסגנון העיצוב והוא לא יהיה אחיד (רק עץ לדוגמא).