פרגולות כל השנה

פרגולת אלומיניום

צור קשראם בעבר לא הכרנו בחשיבותה הרבה של הצללה, הרי שכיום כולנו מודעים לנזקיה הקטלניים של השמש, ובמיוחד במדינה חמה כמו ישראל. במרבית חודשי השנה קופחת השמש מעל ראשינו, וגם כאשר מדובר בעונת החורף הרי שהקרניים המסוכנות חודרות אל מעטה העור ומגבירות את הסיכון לחלות במחלות קשות.
 

בין הנזקים הקשורים באופן ישיר לחשיפה מוגברת לשמש, ניתו למנות הופעה של כוויות הידועות לנו יותר בכינוי 'שיזוף', שינויים בשומות קיימות או הופעתן של שומות חדשות העשויות להתגלות כמלנומה ( סרטן העור), כתמי שמש אשר מהווים בעיה אסתטית הנותרת על העור לצמיתות, יובש וקילופים בעור ובשפתיים, קמטים ומראה זקן ועייף, ועוד.
 

ההמלצה כיום היא על מריחה של קרם הגנה, ועל כיסוי הגוף והפנים באמצעות ביגוד מתאים וכובעים רחבי שוליים. יחד עם זאת ממליצה האגודה למלחמה בסרטן על הימנעות מחשיפה לשמש, בין השעות 10:00-16:00 בהן קרני השמש קטלניות ביותר. מאחר ואין באפשרותנו לצמצם לחלוטין את יציאתנו אל השמש בשעות אלו, הרי שמומלץ לשהות תחת אמצעי הצללה הולם, כגון פרגולות. מענה מסוג זה מעניק לנו את האפשרות להנות מישיבה נינוחה בגינתנו הפרטית גם בשעות החמות ביותר, וכך גם מאפשר לבעלי עסקים, מסעדות, מלונות ומקומות בילוי, לארח את לקוחותיהם תחת אביזר עיצובי יעיל ונוח.
 

מגוון סוגי הפרגולות הקיימות כיום הינו עצום, והוא מאפשר קשת של אפשרויות לעיצוב החלל החיצוני, תוך קירוי החללים נחוצים בלבד, במראה מודרני וצעיר, קלאסי ונקי, או חם וכפרי, על פי בחירתכם.
 

פרגולות אלו ניתן להשיג מעץ באיכויות שונות, או מאלומיניום. את מגוון העיצובים המרהיב ניתן 'לשכפל' לכל גודל ומידה הדרושים ללקוח, ולייצר את פריטי האיכות בהזמנה אישית בהתאמה לחלל המבוקש. את הפרגולות ניתן למקם בגינה הפרטית, במרפסת הבית בבניינים משותפים, בכניסה לבניינים ולעסקים, במבני ציבור או בעסקים פרטיים כמו גני ילדים, בתי קפה, מסעדות ובריכות שחייה.