מחירי מרקיזות

sochech-halon

צור קשרמרקיזות זוכות לביקוש רב ובמיוחד במדינות ובאזורים חמים. המרקיזה בנויה מקשתות אשר עשויות מאלומיניום. היא מורכבת מ- 4-6 קשתות אשר מחוברות יחדיו באמצעות מערכת צירים כאשר הקשת הראשונה צמודה לקיר והצירים מאפשרים לה להיפתח לכל אורכה ולהיסגר על פי הצורך.
 

מערכות הצירים אשר מרכיבות את הפריטים משפיעות מטבע הדברים על מחירי מרקיזות, כאשר ניתן לבחור בפתרונות הצללה ומוצרי הצללה עם מערכת צירים פלסטיים או לחילופין צירים העשויים נירוסטה.
 

שימוש במרקיזות הינו אידיאלי כאשר רוצים להשאיר את מזג האוויר בחוץ ולא להיות מושפעים ממנו גם במרפסת או בפרגולה. חללים אלה הינם חלקים בלתי נפרדים מהבית, הינם מעוצבים ויש בהם רהיטים שעלולים להיות מושפעים ממזג האוויר שבחוץ. כך לדוגמא ניתן לשלב פריטים דקורטיביים במרפסת שלכם ולהקים רהיטים מודרניים ועיצוביים דוגמת אקווריום אשר לו השפעת הטמפרטורה והתאורה הינה קריטית, או ספות בעלות ריפוד רגיש לטמפרטורות קיצוניות. המרקיזה פותרת בעיות אלה ומאפשרת לשלב פריטים מגוונים גם במרפסת או בפרגולה.
 

מחירי מרקיזות נשענים מטבע הדברים גם על טיב בדי הכיסוי מהן הן עשויות, כמו גם מגודל הפריטים המבוקשים. ניתן למצוא או להזמין בהזמנות אישיות מרקיזות בגדלים שונים, כאשר לאורכו של הקיר עשויה המרקיזה להגיע עד ללא פחות משישה מטרים. הרדיוס המירבי של הפריט הפופולארי מגיע עד ל- 1.80 מטר.
 

צורתה הנאה של המרקיזה, עיצוביה המיוחדים והפונקציונאליות של הפריטים, במיוחד במדינות הנהנות מימי שמש רבים, ממקדים אליה בשנים האחרונות את מירב תשומת הלב. כמו בכל ענף הרי שגם כאן ניתן לרכוש פריטים זולים יותר מאחרים אולם כמו תמיד אלו שמתפשרים ובוחרים בפריטים המושקעים פחות, גם אינם נהנים מהם לאורך זמן הן בשל האיכות המוטלת בספק והן בשל העיצובים הסטנדרטיים אשר הולכים יד ביד עם המחירים הנמוכים.
 

כמו בכל תחום הרי שגם מחירי מרקיזות הינם פועל יוצא מאיכות חומרי הגלם מהם מורכב המוצר, התכנון והרמה הגבוהה יותר ( או פחות ) של הפריט המעוצב, ורמת הגימור המסוימת להם זוכה המוצר. המרקיזה המעוצבת מתאימה באופן מושלם להצללה של חלונות, מרפסות צרות אשר זקוקות להגנה בפני השמש או הגשם, וכמו כן
הגנה נוחה לצורך פרטיות.
 

את הפריטים היפהפיים ניתן לרכוש על פי מידות מוכנות מראש או בהתאמה אישית לפי המידות המדויקות להם אתם זקוקים להצללת הבית או העסק.
 

מרבית המרקיזות הינן מתקפלות, כלומר נפתחות ונסגרות באמצעות קיפול באמצעות מערכת הצירים, ואינן נגללות. עם זאת ניתן לרכוש גם מרקיזות אשר הינן כיפתיות, מדורגות, או מקובעות ללא פתיחה, למעוניינים בכך.
 

לסיום, מחירי מרקיזות משקללים בתוכם מספר קריטריונים הכוללים את איכות חומרי הגלם של הפריט ( כולל מערכת הצירים אשר יכולה להיות מנירוסטה או מפלסטיק) סוגי הבדים ואיכותן, עיצוב המוצר ורמת הגימור שלו, ואמצעי הפתיחה השונים כמו פתיחה ידנית, פתיחה באמצעות כבלים, או מרקיזה חשמלית המצוידת במנוע חשמלי ומאפשרת לכם נוחות מקסימאלית. מגוון המוצרים הינו רחב וכל שנותר לכם הוא להתרשם מהסגנונות הייחודיים, ולהחליט מה יהיה הפריט המעוצב בו תבחרו.