התקנת פרגולות אלומיניום

פרגולת אלומיניום

צור קשרהתקנת פרגולות אלומיניום איננה משימה של מה בכך ודורשת ידע נרחב ורלבנטי בתחום על מנת לאתר את כל הפרמטרים החיוניים והמרכזיים עבור התקנה איכותית ומתאימה לצרכי הלקוח. פרמטרים אלו נמנים עם מספר גורמים דוגמת כמות הצל הנדרשת, אמצעי הגנה נגד לחות, דרגת עוצמת הרוחות באזור, פתח לכניסה של אור וכיוצא בזה.
 

חברת ברק סוככים- כי על איכות לא מתפשרים!

חברת ברק סוככים נוסדה בשנת 1978, ומאז ועד היום עוסקת בייצור ושיווק של מוצרי הצללה מסוגים שונים. ברק סוככים נחשבת כיום לאחת מהחברות הגדולות והוותיקות בתחום המספקת קשת רחבה של מוצרי הצללה בהתאם לדרישותיו, ציפיותיו וצרכיו של הלקוח. חברת ברק סוככים דוגלת בראש ובראשונה בכל הנושא של החוזק והבטיחות, וכתוצאה מכך איננה מתפשרת על איכותם וטיבם של חומרי הגלם הנבחרים עבור מוצרי ההצללה שהיא משווקת.
 

מאפיינים של פרגולות מאלומיניום חזקות ואיכותיות

התקנת פרגולות אלומיניום על ידי ברק סוככים יכולה להבטיח לכם שקט נפש ברמה הבטיחותית, השימושית וכמובן החזותית. הפרגולות שמיוצרות על ידי החברה מצטיינות ברמת חוזק אופטימאלית, עמידות לטווח הארוך וכמובן במראה מטופח ונקי לאורך שנים רבות. הפרגולות החסונות והאיכותיות של החברה נעשות כולן מפרופילים של אלומיניום משוך בעובי שנע בין 1,7 ועד 2,5 מ"מ, להבדיל מפרגולות באיכות ירודה הנעשות מפח אלומיניום מכופף בעובי של כ- 0.7 מ"מ, או מפח ברזל צבוע שניתן לזיהוי ביתר קלות על ידי כל מגנט.
 

פרגולות מפרופילי אלומיניום לעומת פרגולות מפחי אלומיניום

החיסרון הבולט של פרגולות מפחי אלומיניום נובע מכך שמדובר בחומרים ירודים וחלשים מאד במיוחד לאור רמת החוזק והיציבות של פרגולות מפרופילי אלומיניום. מעבר לכך פחי אלומיניום, במהלך ימים גשומים עשויים להרעיש עד מאד עקב טיפות הגשם הניתזות עליהם. הצביעה של פחים אלו הינה ירודה לאין ערוך בהשוואה לצביעה האיכותית של פרופילי אלומיניום, בשל הסיבה הפשוטה שהצביעה נערכת טרם לכיפוף הפחים, מה שמביא את הצבע באזור הכפף להידבק ובכך גם להיאחז הרבה פחות טוב.