השילוב המנצח בין שולחן אוכל לפרגולות בגינה

פרגולת אלומיניום

צור קשראנשים רבים חושבים ששולחן אוכל הינו פריט שצריך להיות חלק רק כפינת האוכל בבית, המקום בו כולם מתכנסים, אוכלים, חוגגים, מדברים על היום שחלף ובעיקר מתכנסים יחד, שולחן אוכל אינו פריט ריהוט שמטרתו היחידה היא ישיבה ואכילה, אלא יכול לשמש למגוון פעילויות מהנות, עם אורחים, בני משפחה וחברים. וגם כמובן לשימוש בארוחות משפחתיות. אך האם החיבור המשפחתי בארוחות המשפחתיות חייב להתקיים רק בתוך הבית? היום שולחן אוכל כריהוט גינה הוא חלק בלתי נפרד בבתים בעלי מרפסת או גינה.
 

שולחן אוכל במרפסת או בגינה.

במדינת ישראל, האקלים ברוב השנה חם או אביבי ולכן משפחות רבות נהנות לשבת בגינה או במרפסת ולבלות יחדיו, יותר מאשר בילוי בתוך הבית, שכן בבית לרוב חם ואפילו מחניק והשהות בגינה או במרפסת מעניק תחושה נעימה יותר. בייחוד אם מדובר בגינות אשר נמצאות בהן פרגולות, אשר תפקידן העיקרי הוא מתן מקור הצללה מהשמש, כאשר יושבים בגינה בקיץ.
 

אז כמה זה עולה לנו?

בשוק הריהוט, קיימים סוגים רבים של שולחנות אוכל, כל לקוח יכול בקלות למצוא את השולחן שמתאים לו, לכל צורך או מטרה שהוא זקוק. כשם שהיצע סוגי השולחנות עצום ומגוון, פינות אוכל מעץ מלא, או שולחנות מפלסטיק ואפילו שולחנות ממתכת שיכולים בהחלט להתאים כריהוט גינה. יחד עם היצע הרב שיש לשולחנות האוכל בשוק הריהוט, כך גם טווח המחירים. מרבית האנשים נוטים לחשוב ששולחנות יקרים הם איכותיים או מיוחדים יותר והדבר אינו כך בהכרח. לעיתים יש שימוש בחומרי גלם טובים ואיכותיים יותר ביחס לשולחנות אחרים, אך חשוב לדעת שגם שולחנות פשוטים, זולים וכאלה שניתן למצוא בחנויות נפוצות הם טובים באותה מידה ויכולים לשמש את הלקוח בדיוק באותה אופן ולאורך זמן רב.
 

שולחן אוכל עם מטרה!

כאשר מדובר ברהיט שאין ספק שיש לו מספר רב של תכונות ויעודים, קל מאד למצוא שולחנות אוכל שיענו על כל דרישותיו של הלקוח. למשל, שולחנות הנצמדים לקיר ומתקפלים דבר המעניק חסכון במקום כאשר השולחן אינו נמצא בשימוש. ישנם שולחנות אשר מגיעים עם אפשרות הארכה נוחה וקלה לתפעול על מנת להתאים את השולחן לימים בהם יש אורחים וניתן לסגירה כאשר הם עוזבים.