בדים לסוככים

sochech-kaseta-melea

צור קשרחברת "ברק סוככים", המתמחה במתן פתרונות הצללה מקצועיים לכל צורך ולכל מטרה, מאפשרת לכל אחד ואחת מכם, ליהנות לא רק מאיכויות ייצור ברמה המתקדמת ביותר בישראל, אלא גם מקולקציית בדים עשירה ומגוונת, המותאמת למגוון נרחב של סוככים.
 

קולקציית בדים לסוככים של חברת "ברק סוככים", מותאמים למגוון נרחב של סוככים, החל מסוככי זרועות וסוככי קסטה-מלאה, דרך סוככי חלון (מרקיזות) ומסכי גלילה ועד למגוון שימושים לצרכי הקמת פרגולות בד או חניונים לרכב עם הצללת בד. אנחנו בחברת "ברק סוככים", מאפשרים לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מהיצע נרחב של בדים לסוככים, במגוון צבעים ובמגוון טכנולוגיות ייצור, המשותף להן הוא רמת איכות חומרי הגלם הגבוהה ביותר בענף.
 

קשת של צבעים!

הבדים הייחודיים של חברת "ברק סוככים", מאפשרים לכם ליהנות גם ממוצר איכותי, עמיד וחזק במיוחד, וגם ממוצר דקורטיבי במבחר צבעים, טקסטורות וגדלים. אנחנו בחברת "ברק סוככים", מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם קטלוג בדים עשיר וצבעוני, המאפשר לכם לבחור את הבד ההולם והראוי ביותר עבורכם. כמו כן, תוכלו להיעזר בידע המקצועי ובניסיון העיצובי שלנו.
 

הקטלוג העשיר של בדים לסוככים בשילוב איכויות ייצור הסוכך והתקנתו על ידינו, מבטיחים לכל אחד ואחת מכם את מוצר ההצללה האידיאלי, האיכותי והיפה ביותר באזור מגוריכם. אנחנו בחברת "ברק סוככים", פועלים בענף פתרונות ההצללה מאז שנת 1978, ולאורך כל שנות פעילותנו, הקפדנו על מספר פרמטרים מקצועיים שהקנו לנו את המוניטין הרב לו אנו זוכים בקרב לקוחותינו.
 

בין הפרמטרים המקצועיים המלווים אותנו מאז ועד היום תמצאו:

מתן פתרונות הצללה בהתאמה אישית לכל לקוח, איכויות מוצר ברמות הגבוהות ביותר בישראל, מקצועיות חסרת פשרות החל משלבי הייצור המתקדם ועד לשלבי ההתקנה בבית הלקוח, שירות מהיר ויחס אדיב לכל אחד ואחת מלקוחותינו.