יתרונות פרגולת אלומיניום על פרגולת עץ

פרגולת אלומיניום

צור קשרחברת ברק סוככים עוסקת בייצור ובשיווק של מוצרי הצללה שונים בהתאם לדרישותיו וצרכיו של כל לקוח. החברה כיום נחשבת לאחת מהחברות הגדולות והוותיקות בתחומה, ושמה דגש מרכזי על איכות ובטיחות. מבין המוצרים שהחברה משווקת ניתן למנות, סוככי זרוע, מרקיזות ומרקיזולטות (סוככי חלון), מסכי גלילה וכמובן פרגולות מאלומיניום קבועות וחשמליות. ברק סוככים מייצרת פרגולות מחומרי הגלם היקרים והאיכותיים ביותר מפאת ההכרה בכך שחיסכון בעלויות של חומרי הגלם יכול להביא בסופו של יום לסיכונים בלתי הפיכים.
 

פרגולות מעץ

לאורך אלפי שנים היה נהוג לבנות את הפרגולה מעץ, חומר בנייה שעד היום נשב לדקורטיבי במיוחד. סוג העץ הנבחר עבור הפרגולה השפיע באופן ישיר על האווירה של חצר הבית, בשל הגודל הנרחב והחלל הגדול שהפרגולה תפסה בחצר. החיסרון המשמעותי ביותר של פרגולות מעץ בא לידי ביטוי בבלאי מהיר. נזקי מזג האוויר כמו למשל, גשם שמש ולחות, יכולים לגרום לריקבון בטרם עת של העץ. כתוצאה מכך, פרגולות מעץ מחייבות תחזוקה תדירה הכוללת שיוף, צביעה מחודשת ולפעמים גם החלפה של חלקים.
 

פרגולות מעץ לעומת פרגולות מאלומיניום

יתרונות פרגולות אלומיניום על פרגולות עץ, באים לידי ביטוי בכמה מישורים. ראשית, אלומיניום כיום נחשב לחומר גלם זול בשוק, בעל תכונות נהדרות של עמידות ורמת גימור מרשימה. להבדיל מפרגולות מעץ, פרגולות מאלומיניום אינן מחייבות טיפול תדיר בשל רמת עמידותן בפני פגעי מזג האוויר, וזאת במידה והאלומיניום נצבע בתנור. כיום, אחת מהאלטרנטיבות הפופולאריות של הפרגולות הקלאסיות מעץ, הינן פרגולות אלומיניום, הן מבחינת עמידותן והן מבחינת החזות האסתטית והנעימה שלהן.
 

פרגולות אלומיניום חזקות ואסתטיות מבית היוצר של ברק סוככים

הפרגולות של ברק סוככים נעשות מפרופילי אלומיניום משוך בעובי שנע בין 1.7 ל- 2.5 מ"מ, מה שיכול להבטיח לכל לקוח מוצר איכותי בטיחותי ועמיד לטווח הרחוק. פרגולות האלומיניום של החברה מצטיינות גם בחזות אסתטית ונקייה תודות לכך שהן נצבעות בתנור דרך שימוש באבקה אלקטרוסטטית ובצבעים איכותיים ותקניים המאריכים ימים. פרגולות אלו אינן מחלידות לעולם וניתן לנקות אותן בצורה קלה ופשוטה.