ברק סוככים

צור קשרמזג האוויר הישראלי הקיצי והשמש הקופחת במשך רוב ימות השנה, הפכו את פרגולות האלומיניום והסוככים של ברק סוככים לפתרונות הצללה וקירוי זמינים ומשתלמים במיוחד.

פרגולות האלומיניום המעוצבות והעמידות של ברק סוככים משמשות כפתרון הצללה אהוב ומבוקש בקרב בעלי בתים צמודי קרקע, דירות גן, דירות פנטהאוז ומרפסות. 
פרגולות האלומיניום יוצרות אזור הצללה פונקציונאלי, המספק מרחב מחייה  נוסף ומאפשר אירוח בגינה או במרפסת נעימה ומוצלת במשך כל עונות השנה – לאורך שנים רבות.
 

הסוככים האיכותיים של ברק סוככים, על דגמיהם השונים, מהווים פריטי עיצוב שימושיים, המתאימים להתקנה במרבית פתחי הבית או העסק. הסוככים של ברק תורמים למראה האסתטי של כל חלון, מרפסת או דלת כניסה ומקנים למבנה כולו, אופי ביתי, מזמין ונעים.

כיצרנית סוככים ופרגולות, ברק סוככים מספקת לכם את מוצרי ההצללה ישירות מהמפעל, במחירי המפעל וללא כל פערי תיווך. ברק סוככים אינה מעסיקה קבלני משנה וצוותי ההתקנה הם עובדי החברה, המחויבים לאיכות התקנה מיטבית ולרמת שירות גבוהה.
בנוסף, כל מוצרי ברק סוככים מלווים במערך שירות מקצועי, המספק מענה מיידי לכל תקלה ומסוגל לבצע תיקונים החוסכים מכם את הצורך ברכישת חלקים חדש.