מחיר סוככים

sochech-kaseta-melea

צור קשרענף הסוככים בארצנו מציע אינספור פריטים מעוצבים, אשר מיוצרים בגדלים שונים, בצבעים רבים ומחומרי גלם בדרגות איכות משתנה. ככל שהסוכך יהיה איכותי יותר כך יעלה בהתאם גם מחירו אולם אלו אשר מבקשים לעצמם פריטים משובחים יזכו לא רק בסביבה עיצובית יפהפייה ויוצאת דופן, אלא גם במוצר אשר יאריך ימים ויהיה קל ונוח לניקוי ולתפעול.


מחירי סוככים נקבעים בהתאם לאיכות חומרי הגלם ולגימורים להם זוכה המוצר.
בין הפריטים המבוקשים תוכלו למצוא גם סוככי זרועות המכונים גם סוככי שמש, ואשר יכולים לכסות ולהצליל גם שטחים נרחבים ללא צורך בתשתית ובתמיכות. כמו כל הסוככים באשר הם, הרי שגם סוכך זרועות אינו מצריך רישיונות הקמה מהרשות המקומית, אלא שבניגוד לשאר הפריטים הוא גם אינו תופס נפח כאשר הוא סגור ומקופל, דבר חשוב לכשעצמו. מדובר בסוכך דקורטיבי במיוחד וכאשר הוא מיוצר מחומרים איכותיים ושילדתו עשויה אלומיניום אל –חלד בציפוי מקצועי של אפוקסי, הרי שהוא יעניק לכם לא רק סביבה עיצובית מיוחדת, אלא גם שימוש נוח ויעיל לאורך שנים רבות.
 

יש להקפיד כי לא רק השילדה אלא גם חלקי הזרועות יהיו מיוצרים באופן המקצועי והאיכותי ביותר, ויזכו להשגחת מכון התקנים האירופי או הישראלי, בהתחשב בארץ בה יוצרו הפריטים. סוככי זרועות ניתן להזמין על פי מידות אישיות והם מתאימים להצללת מרפסות שמש, דירות גג בעלות שטחים נרחבים, חלונות ובתי עסק מכל סוג. ניתן לפתוח אותם או לקפלם בקלות באופן ידני או לרכוש סוככים חשמליים אשר מופעלים בקלות בלחיצת כפתור, באמצעות מנוע חשמלי.
 

בחברות המקצועיות ניתן לרכוש גם סוככי זרועות כפולים לשטחים גדולים, אשר ניצבים על גבי שני עמודים בקצותיהם או באמצעות קיר ועמוד, או לבקש למקמם בין שני קירות ללא עמודים כלל. כמו כן תוכלו לבחור בסוכך מצולב אשר זרועותיו עולות האחת על גבי השנייה ומאפשרות את קיפולו של הסוכך. גם סוככי מרקיזה נחשבים לפופולאריים ביותר והם עשויים ליצור בן רגע סביבה מעוצבת ודקורטיבית להפליא. הצללה באמצעות סוככי מרקיזה בצבעים שונים תעניק לכל חלון או מרפסת אוירה קסומה אשר מזכירה את הגלידריות הקסומות ברחבי איטליה. ניתן להזמין כיסויי בד איכותיים בצבעים שונים, אלגנטיים או עזים יותר, והכל על פי בחירתכם.
 

מחירי סוככים מושפעים כאמור מחומרי הגלם, ורמת הייצור והביצוע, כולל הגימורים להם יזכה הפריט. יש לזכור כי ככל שהפריטים שתבחרו יהיו איכותיים יותר כך ישתנה בהתאם גם מחירם. כך לדוגמה יהיה מחירי סוככים חשמליים גבוה יותר ממחיריהם של הפריטים אשר מופעלים ידנית.