סוככים כל השנה

sochech-kaseta-melea

צור קשרסוככי זרועות – סוככים למרפסות

אפקט ההתחממות הגלובאלית מורגש באופן מובהק במדינתנו הקטנטונת, אשר השמש יוקדת בה גם כך, במרבית חודשי השנה. השינויים בטמפרטורות והתופעות האקלימיות אשר קשורות באיזון האקולוגי בעולמינו, דורשים מענה הולם בשגרה היומיומית, בין אם מדובר בהצללת החלונות שבבתינו, הצללת החנייה הפרטית, מגרשי החנייה הציבוריים והחניות במקומות העבודה הרבים, ומתן מענה בכל הנוגע למקומות בילוי, בתי קפה ומסעדות, אשר סובלים כולם מאפקט החממה.
 

הצללה באמצעות סוככים מספקת פתרון יעיל כנגד נזקי ההתחממות הגלובאלית, ומעניקה לכם בנוסף להיבט הבריאותי, גם אפקט של ריהוט מעוצב ומרשים. התקנת סוככים פותרת את בעיית קרינת השמש ובמיוחד בשעות שבהן עוצמתן גבוהה במיוחד, החל מהשעה עשר בבוקר ועד לשעות אחר הצהריים. אצל בהירי שיער ועור הסכנה גבוהה יותר, אולם גם כהי עור נוטים להיפגע מהשלכותיה הרות האסון של השמש. בין הפריטים האיכותיים תוכלו למצוא גם סוככי מסילות מאלומיניום, אשר משולבים במנוע חשמלי, ועמידים גם בתנאי מזג אוויר קשים בעונות החורף הסוערות. באמצעות סוככים אלה, המתאימים גם לחללים גדולים, תוכלו להצל בדקורטיביות רבה את מרפסת הגג שבביתכם, או את גינת הנוי.
 

מלבד עמידותם הרבה ויופיים של הפריטים, הרי שיתרונם הגדול הוא בשליטה במערכת ההפעלה באמצעות לחיצה קלה על הכפתור, מבלי שתצטרכו לקום ממקומכם. ניתן לרכוש גם סוככים איכותיים אשר באמצעותם ניתן לסגור שטחים גדולים במיוחד והם מתאימים בעיקר לבתי קפה ומסעדות. כך יכולים הלקוחות לבלות כאשר הם נהנים מאווירה חמימה בחורף, וממיזוג אוויר קריר בעונת הקיץ החמה.
 

בנוסף תוכלו להנות מסוככים אקסלוסיביים לחניית הרכב, מסוככי זרועות המספקים הצללה מושלמת לפינות פטיו וישיבה במרפסת הגג או הגינה, בסוככים קבועים להצללת חדרי שמש באופן יעיל ודקורטיבי, ומסוככי חלון המשמשים להצללת חלונות המבנה ומתאימים לקירוי כל פתח, באמצעות הפעלה ידנית או חשמלית.