תחזוקת פרגולת אלומיניום

פרגולת אלומיניום

צור קשרפרגולת אלומיניום, בניגוד לפרגולות עץ שהיו נפוצות בעבר הלא רחוק, אינן דורשות מכם תחזוקה שוטפת, וזאת מכיוון שהן מיוצרות מחומר האלומיניום, הידוע בעמידתו בפני פגעי מזג האוויר, וכתוצאה מכך, הוא איננה מחליד או מתבלה עם השנים.
 

אנחנו בחברת "ברק סוככים", מתמחים בין היתר בייצור מבחר מרשים של פרגולות אלומיניום, הכולל בין היתר: פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולת אלומיניום חשמלית, פרגולת אלומיניום קבועה, פרגולות אלומיניום דמוי עץ ועוד.
 

כיום, יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין פרגולת אלומיניום בשטח ביתם, וזאת ממספר סיבות הכוללות בין היתר: מראה מרשים ויוקרתי יותר בחצר הבית, פתרון הצללה דקורטיבי המותאם לתנאי מזג האוויר בישראל, מוצר איכותי, עמיד ופונקציונאלי לאורך זמן (חומר האלומיניום איננו מחליד או מתבלה עם השנים), פתרון הצללה איכותי שאיננו דורש תחזוקה שוטפת ועוד.
 

אנחנו בחברת "ברק סוככים", מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות מהיצע נרחב של פרגולות אלומיניום, המיועדים הן לחצרות בתים פרטיים, הן למרפסות, הן לשטחי מסחר והן לצרכי הצללה מתקדמים. הפרגולות האיכותיות של חברת "ברק סוככים", מתאפיינות בחוסנן, ביופיין ובטיב חומרי הגלם מהן הן מיוצרות.
 

אנחנו בחברת "ברק סוככים", עושים שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בענף, ובניגוד לחברות ייצור העושות שימוש בפח אלומיניום מכופף שעוביו 0.7 מ"מ, אנחנו בחברת "ברק סוככים", בוחרים לעשות שימוש בפרופילי אלומיניום בעובי של 1.7 עד 2.5 מ"מ, וכל זאת, על מנת לספק לכל אחד ואחת מכם את המוצר האיכותי והפונקציונאלי ביותר לאורך זמן.
 

כל פרגולת אלומיניום המיוצרת על ידינו זוכה לצביעה אלקטרוסטטית בתנור, המאפשרת לכם מחומר גלם שאיננו מחליד לעולם ונוח ופשוט לניקוי. במידה וגם אתם רוצים ליהנות מפרגולת האלומיניום האיכותיות והמרשימה ביותר בישראל, זה הזמן להכיר את היצע המוצרים של חברת "ברק סוככים".